Dažniausiai užduodami klausimai

 • DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

  Kaip greitai galite verslo dovanas pagaminti?
  Viskas priklauso nuo to, koks tiražas ir kokią spaudą reikia uždėti ant gaminio. 


  Kokia verslo dovana mums tiktų labiausiai? Kaip parinkti tinkamai spaudos būdą?
  Tiesiog pasakykite/ parašykite kokią dovaną norite gaminti, koks tiražas ir atsiųskite savo ženklą, o mūsų projektų vadovas pakonsultuos kokiu būdu geriausia spausdinti užrašą. Spaudos būdų yra daug ir kiekvienas tinkamas tam tikram daiktui ar idėjai įgyvendinti. Mes mielai pakonsultuosime!


  Kokį tiražą reikėtų gaminti, kad kaina būtų optimali?

  Priklauso nuo pasirinktos verslo dovanos, tiksliai į šį kausimą galėtų atsakyti tik projektų vadovas darydamas paskaičiavimą. Patartumėm užklausti kainos pagal Jūsų norimą kiekį bei tuo pačiu optimalaus, projektų vadovo rekomenduojamo kiekio, kainos. Kartais, kai reikalingas sudėtingas gamybos įrenginių paleidimas, dvigubai didesnis tiražas kainuoja tik neženkliai brangiau.

  Dovanų reikia po 3 dienų, ką daryti?
  Galima pasinaudoti Express prekių pristatymu iš užsienio per 1 d.d. Prekės transportavimo kaina priklauso nuo užsakomo verslo dovanų kiekio ir tūrio. Tačiau viskas yra įmanoma!

  Kokios verslo dovanos madingos?
  Verslo dovanų tendencijos kinta kasmet, prekių katalogai atnaujinami 2 kartus į metus. O geriausia – susisiekite su mūsų projektų vadovu, parinksime Jums individualiai.

  Ką dažniausiai dovanoja kitos įmonės?
  Klasikinis pasirinkimas – puodeliai, rašikliai, skėčiai, USB laikmenos, energijos talpyklos. Žiemą – pledai, vasarą – marškinėliai.

  Ar Jūsų interneto svetainėje sudėti visi galimi variantai?
  Tikrai turime daug platesnę pasiūlą, nuolat vežame prekes iš daugiau nei 10 prekių katalogų, o kiekviename iš jų yra daugiau nei 2000 prekių variantų. Mūsų svetainėje idėjos to, kas Jums galėtų patikti, o toliau derinsime – spalvą, formą, kiekį, norimą pristatymo laiką.

  Kaip sužinoti kainas?
  Susisiekite su mumis. Įprastai  klientai užsako verslo dovanas ir suvenyrus su įmonių spauda, todėl kainos skaičiuojamos pagal tiražą ir spalvingumą.

  Ar taikote nuolaidas?
  Taip, pasirašius ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį, sutariame, kokios nuolaidos nuo kainoraščių bus taikomos.

  Ar dirbate su reklamos agentūromis?
  Tikrai taip, turime didmeninę prekybą ir ilgametę patirtį dirbant tiek su didelėmis, kūrybinėmis, tiek su mažomis agentūromis.