Krepšiai kompiuteriui

 • Daugiafunkcinis krepšys

  Daugiafunkcis krepšys su atviru (pamušalu) išoriniu skyriumi su priekine kišene Šis krepšys turi reguliuojamą pečių juostą.  

  1 
  Spalvingas daugiafunkcinis nešiojamo kompiuterio krepšys

  Spalvingas daugiafunkcinis nešiojamo kompiuterio krepšys su 2 tinklinėmis šoninėmis kišenėmis ir priekine kišene. Krepšyje yra reguliuojamas pečių diržas. 

  1 
  Daugiafunkcinis nešiojamo kompiuterio krepšys

  Daugiafunkcinis nešiojamo kompiuterio krepšys su 2 priekinėmis kišenėmis ir reguliuojamu pečių dirželiu su sutvirtinimu. 

  1 
  Spalvingas nešiojamojo kompiuterio krepšys

  Spalvingas, paminkštintas nešiojamojo kompiuterio krepšys iki 15 colių dydžio iš 600D poliesterio su reguliuojamu pečių dirželiu, 1 pagrindine kišene ir 2 papildomomis kišenėmis. 

  1 
  Praktiškas nešiojamo kompiuterio krepšys

  Praktiškas nešiojamo kompiuterio krepšys su paminkštintu skyriumi, skirtu nešiojamam kompiuteriui iki 15,6 colio. Jame yra priekinė užtrauktuko ir tinklinė kišenės. Krepšyje yra reguliuojamas pečių diržas su sutvirtinimu. 

  1 
  Nešiojamojo kompiuterio krepšys su pamušalu

  Nešiojamojo kompiuterio krepšys su pamušalu iki 15,6 colio ir paminkštintu vidumi. Jame yra 2 priekinės kišenės ir reguliuojamas pečių dirželis. Krepšyje yra rašiklio laikiklis (rašiklis nepridedamas). 

  1 
  Nešiojamojo kompiuterio krepšys su skyriumi

  600D nešiojamojo kompiuterio krepšys su skyriumi iki 15,6 ". Vidus išklotas ir paminkštintas su vidinėmis kišenėmis. Jame yra reguliuojamas pečių dirželis su sutvirtinimu. 

  1 
  Tvirtas nešiojamo kompiuterio krepšys

  Tvirtas nešiojamo kompiuterio krepšys 840D žakardo ir 300D didelio tankio. Krepšys turi išklotą ir minkštą skyrių, nešiojamojo kompiuterio pertvarą iki 15,6 colio dydžio ir kelias vidines kišenes. Nešiojamo kompiuterio krepšys turi 3 priekines kišenes ir užpakalinį diržą skirtą tvirtinimui prie vežimėlio. Reguliuojamas peties dirželis su paminkštinta armatūra. 

  1 
  Dirbtinės odos nešiojamojo kompiuterio krepšys

  Dirbtinės odos nešiojamojo kompiuterio krepšys. Krepšys turi paminkštą skyrių nešiojamam kompiuteriui iki 15,6 colio. Vidus išklotas ir paminkštintas, su keliomis kišenėmis. Krepšyje yra priekinė kišenė, užpakalinė kišenė, reguliuojamas pečių diržas, su paminkštinta armatūra. Turi vežimėlio juostą. 

  1 
  Klasikinis 15 colių nešiojamojo kompiuterio krepšys

  Šį klasikinį 15 colių 600D poliesterio nešiojamojo kompiuterio krepšį galima nešioti kasdien, važinėjant į mokyklą ar į darbą. 

  1 
  Patogus nešiojamo kompiuterio dėklas

  Patogus 600D poliesterio dėklas skirtas ne tik nešiojamajam kompiuteriui laikyti, bet turi vietos patogiai laikyti ir jo įkroviklį, laidus, raktus ir pan. 

  1 
  15 colių dokumentų ir nešiojamojo kompiuterio dėklas

  Šis krepšys apsaugo Jūsų nešiojamąjį ar planšetinį kompiuterius dėl savo 8 mm storio sienelių. Lengvas neopreno dėklas sušvelnina ir apsaugo Jūsų prietaisą nuo drėgmės, smūgių ir įbrėžimų. Be to, išorinė užtrauktuku užsegama kišenėlė leidžia nešiotis papildomus daiktus (maitinimo laidą ir pan.), nesudraskant krepšyje esančių įrenginių. 

  1 
  „Trend 15“ nešiojamojo kompiuterio krepšys

  Stilingai ir saugiai nešiokite 15,6 colių savo kompiuterį šiame madingame 600D dueto tono poliesterio krepšyje. Jame yra dvipusis pagrindinis skyrius Jūsų įrangai. Priekinė nuožulni užtrauktuko priedų kišenėlė. Be PVC. 

  1 
  15,4 colių nešiojamojo kompiuterio krepšys

  Nešiokitės savo 15,4 colių nešiojamąjį kompiuterį į darbą iš šio plono 600D su 1680D poliesterio nešiojamojo kompiuterio „Swiss Peak“ krepšiu. Komplekte yra paminkštinta kišenė Jūsų nešiojamam kompiuteriui, atskira kišenė jūsų „iPad“ ar planšetiniam kompiuteriui laikyti ir priekinis užtrauktuku užsegamas platus skyrelis su rašiklių rankovėmis ir kišenėmis, kad būtų galima laikyti visus mažus priedus. Taip pat yra užpakalinė bagažo anga, kurią galima perstumti ant vertikaliai riedančio lagamino rankenos. Universalios nešiojimo galimybės su reguliuojamu ir nuimamu pečių dirželiu.  

  1 
  Nešiojamojo kompiuterio krepšys

  Šis 15,6 colių nešiojamojo kompiuterio krepšys siūlo unikalų stilių ir saugumą Jūsų nešiojamam ar planšetiniam kompiuteriams. Su kišenėmis, kad sutvarkytumėte visas savo technines prietaisus ir asmeninius priedus. RFID saugi rankinė jūsų piniginei ir pasui. Lengvai prijunkite „powerbank“ prie integruoto USB įkrovimo prievado ir pakraukite telefoną ar planšetinį kompiuterį keliaudami. Nugaroje yra kišenė su užtrauktuku ir vežimėlio diržas. 

  1 
  Modernus 15 colių nešiojamojo kompiuterio krepšys

  Madingas 15 colių nešiojamojo kompiuterio krepšys iš dviejų spalvų poliesterio su PU. Sukurtas su vienu dideliu skyriumi nešiojamam kompiuteriui ir vienu priekiniu skyriumi. Lengvai prijunkite „powerbank“ prie integruoto USB įkrovimo prievado ir pakraukite telefoną ar planšetinį kompiuterį keliaudami. 

  1 
  15 colių nešiojamojo kompiuterio krepšys

  Unikalaus dizaino 15 colių nešiojamojo kompiuterio krepšys su vienu dideliu skyriumi nešiojamam kompiuteriui ir vienu priekiniu skyriumi. Lengvai prijunkite „powerbank“ prie integruoto USB įkrovimo prievado ir pakraukite telefoną ar planšetinį kompiuterį keliaudami.  

  1 
  Medvilninis krepšys kompiuteriui

  Reklaminis kompiuterio krepšys su logotipu

  1