Nuo spalvotų kuprinių masiniams renginiams iki santūrių kuprinių darbui

 • Paminkštinta nešiojamojo kompiuterio kuprinė

  Didelio tankio 600D nešiojamojo kompiuterio kuprinė su pagrindiniu skyriumi ir paminkštintu skyriumi nešiojamam kompiuteriui iki 15,6 colių. Kuprinė turi priekinę kišenę su užtrauktuku, galinė dalis ir dirželiai paminkštinti. 

  1 
  Praktiška nešiojamojo kompiuterio kuprinė

  600D didelio tankio nešiojamojo kompiuterio kuprinė. Pagrindinis skyrius yra  su pamušalu ir turi 2 paminkštintus skyrius nešiojamiems kompiuteriams iki 14 colių ir planšetiniams kompiuteriams iki 9,7 colių. Kuprinėje yra priekinė kišenė ir 1 šoninė kišenė. Nugarėlė ir dirželiai yra paminkštinti. 

  1 
  Saugi kuprinė nešiojamam kompiuteriui

  Didelio tankio 600D nešiojamojo kompiuterio kuprinė su paminkštintu skyriumi nešiojamam kompiuteriui iki 15,6 colių. Jos vidus paminkštintas. Kuprinėje yra 2 priekinės kišenės, nugara ir diržai paminkštinti.  

  1 
  Erdvi nešiojamojo kompiuterio kuprinė

  Didelio tankio 600D brezento nešiojamojo kompiuterio kuprinė su 2 skyriais. Galinis skyrius išklotas keliomis vidinėmis kišenėmis ir 2 paminkštintais skyriais nešiojamiesiems kompiuteriams iki 17 colių ir planšetiniems kompiuteriams iki 10,5 colių. Priekinis skyrius yra išklotas ir idealiai tinka nešioti drabužius (arba laisvalaikio daiktus). Kuprinė turi priekinę kišenę, o nugara ir diržai yra paminkštinti.  

  1 
  Talpi kuprinė nešiojamam kompiuteriui

  Medvilninės drobės nešiojamojo kompiuterio kuprinė. Pagrindinis skyrius yra išklotas, jame yra 2 paminkštinti skyriai nešiojamiesiems kompiuteriams iki 15,6 colių ir planšetiniams kompiuteriams iki 10,5 colių. Kuprinė turi priekinę ir 2 šonines kišenes. Nugara ir rankenos paminkštintos. Jame yra vežimėlis, kuriame yra diržas iš dirbtinės odos.  

  1 
  Moderni nešiojamojo kompiuterio kuprinė

  Didelio tankio 600D nešiojamojo kompiuterio krepšys su 2 skyriais. Galinis skyrius yra išklotas, turi keletą vidinių kišenių ir 2 skyrius nešiojamiesiems kompiuteriams iki 15,6 colių ir planšetiniems kompiuteriams iki 10,5 colių. Priekinis skyrius yra išklotas, idealiai tinka drabužiams nešioti (arba laisvalaikiui). Nugara ir rankenos paminkštintos. Kuprinėje yra vežimėlio juosta. 

  1 
  Nešiojamo kompiuterio kuprinė su dviem skyriais

  1680D ir 300D nešiojamojo kompiuterio krepšys su 2 skyriais. Pagrindinis skyrius yra paminkštintas nešiojamam kompiuteriui iki 15,6 colių, viduje pamušalas, 3 priekinės ir 2 šoninės kišenės. Paminkštinta nugaros atrama su paminkštintais dirželiais. 

  1 
  Patogi kuprinė nešiojamam kompiuteriui

  600D katijoninio oksfordo ir dirbtinės odos nešiojamojo kompiuterio kuprinė. Ši kuprinė yra neperšlampama, atspari plyšimams, susitraukimams ir kitoms deformacijoms. Joje yra 2 skyriai. Galinis skyrius su paminkštintu atskirtas nešiojamam kompiuteriui iki 15,6 colio. Priekiniame skyriuje yra kelios vidinės kišenės. Vidus išklotas ir minkštas. Nugara ir rankenos paminkštintos. Sudėtyje yra nešiojimo dirželis ir nuimama metalinė plokštė su magnetu.

  1 
  Kuprinė du viename

  Kuprinė du viename „DYNAMIC“ yra išsiskirianti universalumu ir dvilypumu. Efektyvus dizainas leidžia kuprinei būti unikaliai ir universaliai, nes ji gali būti naudojama kaip kuprinė arba kaip kelioninis krepšys. Kuprinėje yra dvi vidinės kišenės, leidžiančios apsaugoti nešiojamąjį kompiuterį iki 15,6 colio ir planšetinį kompiuterį - iki 10,5 colio. Didelis kelioninis krepšys leidžia puikiai išsidėlioti drabužius 2 ar 3 dienų kelionei. Turi kišenėlę apsaugančią nuo vagysčių. Medžiaga 1680D dirbtinė oda ir elastingos uždangos PU plokštelė. „DYNAMIC 2 in 1“ taip pat yra lagamino lizdas, pabrėžiantis jo praktinę ir funkcinę pusę. Dvi šios kuprinės dalys gali būti naudojamos atskirai arba kaip vientisa dalis. Tiekiama neaustiniame maišelyje.  

  1 
  Miesto kuprinė

  URBAN yra universali, didelio tankio minkšto apvalkalo miesto tentinė kuprinė. Sukurta nešiojamam kompiuteriui laikyti iki 14 colių ir 10,5 colių planšetiniam kompiuteriui. URBAN kuprinė yra atspari vandeniui. Nepralaidumas pasireiškia tiek audiniu, tiek užtrauktukų dizainu, kurie apsaugo kuprinės vidų. Erdvi priekinė kišenė, reguliuojami diržai, yra rankenėlė neštis. URBAN kuprinė parduodama neaustiniame maišelyje.

  1 
  Klasikinė dvispalvė kuprinė

  Kompaktiška ir lengva standartinė 600D dviejų spalvų poliesterio kuprinė kasdienėms kelionėms. Su lengvai prieinama kišene užsegama užtrauktuku - puiku keliauti visur.

  1 
  Madinga kuprinė

  600D dviejų spalvų poliesterio kuprinė su madingomis rudomis detalėmis ant rankenų ir užtrauktukų. 

  1 
  „Swiss Peak“ kelioninė kuprinė

  600D ir 1680D poliesterio kelioninė kuprinė su vienu dideliu pagrindiniu skyriumi. Patogi paminkštinta nugarėlė. Šoninėse tinklinėse kišenėse galima dėti vandens buteliuką ar papildomą įrangą.

  1 
  Subtili kuprinė nešiojamam kompiuteriui

  Subtili 600D, užsegama pagrindiniu užtrauktuku, skyriumi su 15,6  colių paminkštinta nešiojamojo kompiuterio kišene. 

  1 
  Lima 15,6 colio RFID ir USB nešiojamojo kompiuterio kuprinė

  Paprasta, praktiška ir ilgaamžė kasdieninė kuprinė su 2 šoninėmis kišenėmis vandens buteliams ar jūsų skėčiui. Patogi USB išvestis ant dirželio. Paminkštintas 15,6 colių skyrius nešiojamam kompiuteriui, taip pat keli erdvūs skyriai ir kišenės, apsaugotos nuo RFID.  

  1 
  Praktiška kuprinė

  Puikiai tinkanti darbui ir laisvalaikiui, ši 600D poliesterio kuprinė siūlo puikų stilių ir išmanų visų svarbiausių daiktų laikymą. Turi 15 colių nešiojamojo kompiuterio skyrių ir planšetinių kompiuterių skyrių. Su reguliuojamais pečių diržais ir paminkštintu tinkliniu užpakaliniu skydeliu. Šioje kuprinėje yra talpi priekinė kamera, kurioje galėsite laikyti batus ar sportinę įrangą. 

  1 
  17 colių kelioninė nešiojamojo kompiuterio kuprinė

  Patogi ir stilinga kelioninė 17 colių nešiojamojo kompiuterio kuprinė. Lengva, tačiau ilgaamžė kuprinė pasižymi itin aptakiu, vertikaliu stiliumi ir atlapu. Jis tiekiamas su paminkštinta nešiojamojo kompiuterio rankove, paminkštinta planšetinio kompiuterio ar „eReader“ rankove ir priedu priekinėmis kišenėmis. Vertikali priekinė kišenė su užtrauktuku suteikia papildomos vietos daiktams laikyti. Paminkštinti reguliuojami pečių diržai ir paminkštinta užpakalinė panelė, kad būtų patogiau nešiotis.  

  1 
  Universali kuprinė nešiojamam kompiuteriui

  Šią universalią kuprinę galima nešioti ant peties, rankose arba kaip kuprinę. Su paminkštintu 15 "nešiojamojo kompiuterio skyriumi ir RFID apsaugotais skyriais. 

  1 
  Kelioninė kuprinė nešiojamam kompiuteriui

  Patogi 1680D poliesterio nešiojamojo kompiuterio kuprinė su unikalia pusiausvyra tarp komforto ir apsaugos keliaujant. Kuprinėje yra kišenės visoms reikmėms - nuo paminkštinto nešiojamojo kompiuterio skyriaus ir „iPad“ laikiklio iki rašiklio kilpų ir tinklinių kišenių. Ant pečių dirželio yra garso lizdas, skirtas ausinėms ir saulės akinių laikikliui sujungti. 1680D poliesterio nešiojamojo kompiuterio kuprinė su unikalia pusiausvyra tarp komforto ir apsaugos lauke. Kuprinėje yra kišenės visoms reikmėms - nuo paminkštinto nešiojamojo kompiuterio skyriaus ir „iPad“ laikiklio iki rašiklio kilpų ir tinklinių kišenių. Ant pečių dirželio yra garso lizdas, skirtas ausinėms ir saulės akinių laikikliui sujungti. Joje visa tai apsaugo net lietaus danga. Visą tai apsaugo danga nuo lietaus. 

  1 
  Kuprinė nešiojamam kompiuteriui

  15,6 colių nešiojamojo kompiuterio kuprinė su 3-osios kartos itin jautriu ir patobulintu saulės kolektoriumi iš „SunPower“ gamintojo. Saulės baterijos galia yra 7 W ir „iPhone“ gali įkrauti per 3–4 valandas. Puikiai tinka įkrauti telefoną, fotoaparatą ar „powerbank“ esant kelyje. Saulės baterija turi 2 USB išėjimus, pavyzdžiui, įkraunant 2 telefonus. Jis taip pat turi 1 papildomą šoninį USB prievadą, tinkamą prijungti bet kurį „powerbank“. Saulė nenaudoja baterijos, saulės šviesa yra tiesiogiai perkeliama į energiją.  

  1 
  Kuprinė su kišene kompiuteriui

  Reklaminė kuprinė su logotipu

  1 
  Kuprinė su spyna

  Reklaminė kuprinė su logotipu

  1 
  Įbrėžimams atspari kuprinė

  Reklaminė kuprinė su logotipu

  1 
  Aukštos kokybės kuprinė ir portfelis viename

  Reklaminė kuprinė su logotipu

  1 
  Daugiafunkcė kuprinė

  Reklaminė kuprinė su logotipu

  1 
  Kuprinė su apsauga nuo agresorių

  Reklaminė kuprinė su logotipu

  1 
  Kompaktiška kuprinė

  Reklaminė kuprinė su logotipu

  1 
  Kuprinė su apsauga nuo vagysčių

  Reklaminė kuprinė su logotipu

  1