Nustebinkite lietingą dieną spalvotu skėčiu ir savo logotipu

 • Spalvingas lietpaltis

  Spalvingas lietpaltis turi būti uždarytas iš abiejų pusių dviem mygtukais, sulankstytais atitinkamos spalvos maišelyje.

  1 
  Lietpaltis futbolo kamuoliuko imitacijos rutulyje

  Lietpaltis futbolo kamuoliuko imitacijos rutulyje su spalvotu diržo tvirtinimu. 

  1 
  Lietpaltis įvairių spalvų kamuoliukyje

  Lietpaltis įvairių spalvų kamuoliuke, užmaunamu kabliuku, vaikiškas dydis. 

  1 
  Lietpaltis supakuotas rutulyje

  Lietpaltis supakuotas rutulyje su kabliuko tvirtinimu.

  1 
  Sulankstomas permatomas lietpaltis

  Sulankstomas permatomas lietpaltis maišelyje.

  1 
  Lietpaltis

  Lietpaltis, vieno dydžio, su maišeliu. 

  1 
  Itin tvirtas automatinis atidaromas / uždaromas mini skėtis

  Itin tvirtas automatinis atidaromas / uždaromas mini skėtis. Patogi automatinė atidarymo / uždarymo funkcija greitam atidarymui ir uždarymui. Lengvai valdomas skėtis dėl lengvai stumdomo apsauginio bėgelio. Aukštos kokybės vėjui nepralaidi sistema FARE®-FlexBar, užtikrinanti maksimalų rėmo lankstumą audringomis oro sąlygomis. Teflon ™ audinys apsaugo skėtį nuo vandens ir nešvarumų. „Soft-Touch“ rankeną galima ženklinti reklama, taip pat yra patogi įmautė su tinkliniu įdėklu ir praktiška virvele.

  1 
  Dviejų spalvų patrauklus automatinis mini skėtis

  Dviejų spalvų patrauklus automatinis mini skėtis. Patogi automatinė atidarymo / uždarymo funkcija greitam atidarymui ir uždarymui. Lengvai valdomas skėtis dėl lengvai stumdomo apsauginio bėgelio. Aukštos kokybės vėjui nepralaidi sistema, užtikrinanti maksimalų rėmo lankstumą audringomis oro sąlygomis. „Soft-Touch“ rankena su integruotu mygtuku, spalvotas rankenos dirželis  ir reklaminė etikečių galimybė.  

  1 
  Madingas automatinis atidaromas / uždaromas mini skėtis su populiariu kamufliažiniu piešiniu

  Madingas automatinis atidaromas / uždaromas mini skėtis su populiariu kamufliažiniu piešiniu. Patogi automatinė atidarymo / uždarymo funkcija greitam atidarymui ir uždarymui. Lengvai valdomas skėtis dėl lengvai stumdomo apsauginio bėgelio. Aukštos kokybės vėjui nepralaidi sistema, užtikrinanti maksimalų rėmo lankstumą audringomis oro sąlygomis. Patogi „Soft-Feel“ rankena su integruotu mygtuku, elastinga kilpa ir reklaminė etikečių galimybė. 

  1 
  Madingas automatinis atidaromas / uždaromas mini skėtis

  Madingas automatinis atidaromas / uždaromas mini skėtis. Patogi automatinė atidarymo / uždarymo funkcija greitam atidarymui ir uždarymui. Lengvai valdomas skėtis dėl lengvai stumdomo apsauginio bėgelio. Aukštos kokybės vėjui nepralaidi sistema, užtikrinanti maksimalų rėmo lankstumą audringomis oro sąlygomis. „Soft-Touch“ rankena suderinta spalva su gaubto sidabriniu mygtuku, elastinga kilpa ir reklaminė etikečių galimybė. 

  1 
  Tvirtas rankinis mini skėtis su danga, pagaminta iš perdirbto plastiko

  Tvirtas rankinis mini skėtis su danga, pagaminta iš perdirbto plastiko. Lengvai valdomas skėtis dėl lengvai stumdomo apsauginio bėgelio. Aukštos kokybės vėjui nepralaidi sistema, užtikrinanti maksimalų rėmo lankstumą audringomis oro sąlygomis. STANDARD 100 by OEKO-TEX® sertifikuota dangos medžiaga pagaminta iš perdirbto plastiko, taip pat ir rankena pagaminta iš perdirbto plastiko su reklaminiu etikečių pasirinkimu. 

  1 
  Stilingas rankinis mini skėtis su spalvingais elementais

  Stilingas rankinis mini skėtis su spalvingais elementais. Lengvai valdomas skėtis dėl lengvai stumdomo apsauginio bėgelio. Aukštos kokybės vėjui nepralaidi sistema, užtikrinanti maksimalų rėmo lankstumą audringomis oro sąlygomis. OEKO-TEX® sertifikuota STANDARD 100 pagaminta  iš perdirbto plastiko  medžiagos. Skėtis yra ekologiškas dėl originalios dangos „waterSAVE“  medžiagos. Patrauklus dizainas dėl spalvoto rėmo, siūlių. Minkšta rankena su reklamine etikete, skėčio rankovė yra dekoruota spalvota siūle.

  1 
  Išmanusis rankinis mini skėtis su madingais atšvaitais kampuose

  Išmanusis rankinis mini skėtis su madingais atšvaitais kampuose. Lengvai valdomas skėtis dėl lengvai stumdomo apsauginio bėgelio. Aukštos kokybės vėjui nepralaidi sistema, užtikrinanti maksimalų rėmo lankstumą audringomis oro sąlygomis, skėčio kampai padengti 3M ™ Scotchlite ™ atspindinčia medžiaga. Ergonomiškos formos išskirtinė rankena, patogi rankovė su mygtuku. Šio skėčio dizainas buvo apdovanotas „reddot“ dizaino apdovanojimu 2011 metais.

  1 
  Spalvingas rankinis mini skėtis su nuostabiu spalvų dizainu

  Spalvingas rankinis mini skėtis su nuostabiu spalvų dizainu. Lengvai valdomas skėtis dėl slenkančio apsauginio bėgelio, turi neperpučiamas vėjo savybes, kurios užtikrina didesnį rėmo lankstumą ir stabilumą vėjuotomis oro sąlygomis, Skėčio paviršius yra padengtas keliais motyvais ant dviejų skirsnių. Balto lietaus debesies motyvas yra matomas kuomet skėtis yra sausas, o vaivorykštės motyvas išryškėja kuomet skėtis yra drėgnas. „Soft-Touch“ rankena yra su galimybe reklaminiam ženklinimui.

  1 
  Patrauklus rankinis mini skėtis iš aliuminio

  Patrauklus rankinis mini skėtis iš aliuminio, kuris turi neperpučiamas vėjo savybes, kurios užtikrina didesnį rėmo lankstumą ir stabilumą vėjuotomis oro sąlygomis. Rankenėlę galima ženklinti reklama.

  1 
  Itin lengvas rankinis mini skėtis su aliuminiu rėmu

  Itin lengvas rankinis mini skėtis su aliuminiu rėmu. Lengvai valdomas skėtis dėl slenkančio apsauginio bėgelio, turi neperpučiamas vėjo savybes, kurios užtikrina didesnį rėmo lankstumą ir stabilumą vėjuotomis oro sąlygomis, „Soft-Touch“ rankena yra su elastine kilpa ir reklamine etikete. Tinkamas nešiotis rankinėje dėl savo mažo svorio.

  1 
  Patrauklus rankinis mini skėtis

  Patrauklus rankinis mini skėtis. Lengvai valdomas skėtis dėl slenkančio apsauginio bėgelio, turi neperpučiamas vėjo savybes, kurios užtikrina didesnį rėmo lankstumą ir stabilumą vėjuotomis oro sąlygomis, „Soft-Touch“ rankena yra su elastine kilpa ir reklamine etikete.

  1 
  Tvirtas automatinis skėtis su priderintos spalvos rankena

  Tvirtas automatinis skėtis su priderintos spalvos rankena. Patogi automatinė funkcija, greitai išsiskleidžia. Sumontuota aukštos kokybės vėjui nepralaidi sistema. Skėčio rėmas atlaiko audringas oro sąlygas dėl savo lanksčių stiklo pluošto šonų ir tvirto stiklo pluošto koto. Originalus „Teflon ™“ audinys apsaugo skėtį nuo vandens ar purvo. „Soft-Touch“ lenkta rankena su reklamine etikete.

  1 
  Tvirtas automatinis skėtis

  Tvirtas automatinis skėtis turintis puikias savybes. Patogi automatinė funkcija, greitai išsiskleidžia. Sumontuota aukštos kokybės vėjui nepralaidi sistema. Skėčio rėmas atlaiko audringas oro sąlygas dėl savo lanksčių stiklo pluošto šonų ir tvirto stiklo pluošto koto. Originalus „Teflon ™“ audinys apsaugo skėtį nuo vandens ar purvo. Skėtis yra su tiesia juoda rankena iš minkštos medžiagos ir reklaminio ženklinimo galimybe.

  1 
  Itin lengvas automatinis aliuminis skėtis su rankena, tinkama lazeriniam graviravimui

  Itin lengvas automatinis aliuminis skėtis su rankena, tinkama lazeriniam graviravimui. Patogi automatinė funkcija, greitai išsiskleidžia. Sumontuota aukštos kokybės vėjui nepralaidi sistema. Skėčio rėmas atlaiko audringas oro sąlygas dėl savo lanksčių stiklo pluošto šonų ir tvirto stiklo pluošto koto. Originalus „Teflon ™“ audinys apsaugo skėtį nuo vandens ar purvo. Lenkta rankena iš aliuminio yra tinkama graviravimui.

  1 
  Pirmos klasės automatinis golfo tipo skėtis dviems žmonėms su labai lanksčia karkaso konstrukcija

  Pirmos klasės automatinis golfo skėtis dviems žmonėms su labai lanksčia karkaso konstrukcija. Patogi automatinė funkcija, greitai išsiskleidžia. Sumontuota aukštos kokybės vėjui nepralaidi sistema. Skėčio rėmas atlaiko audringas oro sąlygas dėl savo lanksčių stiklo pluošto šonų ir tvirto stiklo pluošto koto. Originalus „Teflon ™“ audinys apsaugo skėtį nuo vandens ar purvo. „Soft-Touch“ lenkta rankena yra su integruotu pasispaudžiančiu mygtuku, kuris yra tinkamas lazeriu spausdinamiems reklaminiems ženklams.

  1 
  Patogus skėtis su žymiai trumpesniu atidarymo koteliu

  Patogus skėtis su žymiai trumpesniu atidarymo koteliu.  Patogus sutrumpintas atidarymo ir uždarymo kotelis, atsparios vėjui ypatybės - didesnis rėmo lankstumas ir stabilumas vėjuotomis oro sąlygoms, lankstūs stiklo pluošto strypeliai, lengvas aliuminis kotas, patrauklus dizainas. „Soft-Touch“ lenkta rankena su reklaminio ženklinimo galimybe.

  1 
  Madingas įprastas skėtis su atvirkštiniu atidarymo ir uždarymo mechanizmu

  Madingas įprastas skėtis su atvirkštiniu atidarymo ir uždarymo mechanizmu. Skėtis gali išsiversti į kitą pusę. Lengva valdyti, nes stumdosi apsauginis bėgelis. Aukštos kokybės vėjo ir vandens nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms. Dvigubas gaubtas su lazerine ventiliacija, kad būtų išvengta oro kaupimosi, dangalas su madingais šviesą atspindinčiais kraštais iš sidabro. Minkštos prispaudimo rankenos su reklaminio ženklinimo galimybe. 

  1 
  Praktiškas golfo tipo skėtis

  Praktiškas golfo tipo skėtis. Aukštos kokybės vėjo ir vandens nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms. „Soft-Touch“ lenkta rankena su integruotu mygtuku. Aukštesnė apsauga nuo korozijos. Skėtis dviejų sluoksnių.

  1 
  Praktiškas vidutinio dydžio automatinis skėtis su keliais sluoksniais

  Praktiškas vidutinio dydžio automatinis skėtis. Aukštos kokybės vėjo ir vandens nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms. „Soft-Touch“ lenkta rankena su integruotu mygtuku, aukštesnė apsauga nuo korozijos.

  1 
  Stilingas golfo tipo skėtis dviems žmonėms

  Stilingas golfo tipo skėtis dviems žmonėms. Aukštos kokybės vėjo ir vandens nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms. Skėtis yra lengvas, tvirtas su aliuminiu rėmu. Patraukli „Soft-Touch“ rankena su sidabrinės spalvos mygtuku ir galimybe reklaminiui ženklinimui.

  1 
  Išmanusis automatinis skėtis su madingais atšvaitais ir LED šviesa

  Išmanusis automatinis skėtis su madingais atšvaitais ir LED šviesa. Aukštos kokybės vėjo ir vandens nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms. Skėčio viršus yra padengtas 3M danga. Skėčio kampuose kaip madinga detalė yra šviesą atsispindinti medžiaga. Rankenos apačioje yra integruota LED švieselė. Šviesi galvutė (su akumuliatoriumi), keičianti nuolatinę baltą šviesą arba mirksinčią raudoną.  „Soft-Touch“ rankeną taip pat galima ženklinti reklama. Aukštesnė apsauga nuo korozijos dėl cinkuoto plieno.

  1 
  Stilingas automatinis skėtis

  Stilingas automatinis skėtis lengvas su tvirtu aliuminio rėmu. Patraukli „Soft-Touch“ rankena su sidabrinės spalvos mygtuku ir galimybe reklaminiam ženklinimui. Aukštos kokybės vėjo nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms. 

  1 
  Elegantiškas vidutinio dydžio skėtis su spalvota rankena ir dirbtinės odos elementais

  Elegantiškas vidutinio dydžio skėtis su spalvota rankena ir dirbtinės odos elementais. Aukštos kokybės vėjo nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms. Skėčio spalvos suderintos dizaino elementais iš dirbtinės odos, užsegimo dirželis su paspaudimo mygtuku, lenkta rankena su integruotu mygtuku. Didesnė apsauga nuo korozijos dėl cinkuoto paviršiaus.

  1 
  Patvarus vidutinio dydžio automatinis skėtis su ventiliacijos sistema

  Patvarus vidutinio dydžio automatinis skėtis su ventiliacijos sistema. Aukštos kokybės vėjo nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms bei integruota ventiliacijos danga, skirta reguliuoti slėgį stipresniuose gūsiuose. Patogi, tiesi ir minkšta rankena.

  1 
  Puikus vidutinio dydžio vienspalvis skėtis

  Puikus vidutinio dydžio vienspalvis skėtis, kuris yra lengvai valdomas. Aukštos kokybės vėjo nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms. Lengvas aliuminis kotas. Yra galimybė rankenėlę ženklinti reklama derinant skėčio spalvas tarpusavyje.

  1 
  Automatinis golfo tipo skėtis dviems žmonėms su vėjui nepralaidžiomis savybėmis

  Automatinis golfo tipo skėtis dviems žmonėms su vėjui nepralaidžiomis savybėmis. Aukštos kokybės vėjo nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina didesnį rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms. Skėtis yra su cinkuotu plieniniu kotu apsaugotu nuo korozijos. 

  1 
 • Nuo lietaus Jus gali apsaugoti tikri pagalbininkai – lietpalčiai ir skėčiai. Lietpalčiai yra patogi, lengva ir praktiška apsauga nuo lietaus pagaminta iš PVC medžiagos. Jie yra universalių dydžių skirtų dėvėti tiek vaikams, tiek suaugusiems keliaujant į darželį, mokyklą, darbus, einant pasivaikščioti, važiuojant dviračiu ar vykstant į renginį lauke. Didžiausias lietpalčio privalumas yra tai, kad jį užsidėjus Jūs liksite sausi, o rankos bus laisvos ir galėsite laisvai judėti. Šią lietaus apsaugą galima rinktis iš įvairių spalvų paletės, įvairių raštų bei dizainų. Jie yra tvirti, patogūs ir supakuoti maišelyje arba į mažus kamuoliukus. Lietpalčius galima visuomet turėti kartu su savimi rankinėje ar kuprinėje užklupus netikėtam lietui, nes jie yra itin lengvi ir užima nedaug vietos, o tie lietpalčiai, kurie yra sulankstyti mažoje kamuoliuko formos talpoje, turi plastikinį karabiną, kurio pagalba galima prisikabinti kamuoliuką su viduje esančiu lietpalčiu prie įvairių daiktų ar rankinių. Na, o kita apsisaugojimo nuo lietaus priemonė – skėčiai. Tai bene, pati populiariausia ir naudingiausia verslo dovanų kategorija. Šiomis dienomis jau galime Jums pasiūlyti ne tik standartinius apvalius, bet ir įvairiausių dydžių, formų, spalvų ir funkcijų skėčius. Skėtį galite pasirinkti pagal patogumą - automatinį mini skėtį arba didesnį, stilingą golfo tipo skėtį tinkantį dviems žmonėms. Ši apsauga nuo lietaus turi įvairių savybių, itin tvirti, patogia automatine atidarymo / uždarymo funkcija greitam atidarymui ir uždarymui. Lengvai valdomi dėl lengvai stumdomo apsauginio bėgelio. Sumontuota aukštos kokybės vėjui nepralaidi sistema FARE®-FlexBar, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą audringomis oro sąlygomis. Skėčio rėmas atlaiko audringas oro sąlygas dėl savo lanksčių stiklo pluošto šonų ir tvirto stiklo pluošto koto. Teflon ™ audinys apsaugo skėtį nuo vandens ir nešvarumų. Galima rinktis ir ekologiškus skėčius dėl jų originalios dangos „waterSAVE“ medžiagos. Skėčiai yra patrauklaus dizaino dėl savo spalvoto rėmo ir siūlių. Kai kurie jų turi dvigubus gaubtus su lazerine ventiliacija, kad būtų išvengta oro kaupimosi. Skėčio kampuose kaip madinga detalė yra šviesą atsispindintys kraštai iš sidabro. Rankenos apačioje yra integruota LED švieselė. Šviesi galvutė (su akumuliatoriumi), keičianti nuolatinę baltą šviesą arba mirksinčią raudoną. Kiti skėčiai yra dviejų sluoksnių. Kai kurių vidus net padengtas apsauga nuo saulės (UPF 50+), kad galėtumėte apsisaugoti ne tik nuo lietaus, bet ir nuo kaitrių saulės spindulių. Taip pat galite rinktis madingą įprastą skėtį su atvirkštiniu atidarymo ir uždarymo mechanizmu. Skėtis turi galimybę išsiversti į kitą pusę ir yra su tvirtu, stabilizuotu plieniniu kotu apsaugotu nuo korozijos.
  Skėčiai su lenkta rankena - mėgstantiems patogumą, kad būtų galima pakabinti skėtį tiek ant riešo, tiek ant įvairių kabliukų, skėčiai su tiesia rankena - mėgstantiems subtilumą. Tvirtas automatinis skėtis yra su priderintos spalvos įvairiomis minkštomis, ergonomiškos formos išskirtinėmis rankenomis. „Soft-Touch“ yra su integruotu pasispaudžiančiu mygtuku, kurio rankena yra tinkama lazeriu spausdinamiems ženklams pagal Jūsų norimą reklamą, logotipą ar kitą pasirinktą tekstą, paveiksliuką. Taip pat yra patogi įmautė su tinkliniu įdėklu ir praktiška virvele.
  Skėčiai yra patogūs, telpantys rankinėje ar kuprinėje, todėl tiek vaikai tiek suaugę ras sau artimą, patinkantį ir patogų skėtį, nes jų asortimentas yra labai platus. Tiek dydis, tiek raštai, spalvos ir skirtingos savybės apsaugos Jus nuo lietaus ar netgi kaitrių saulės spindulių.
  Maloniai Jus kviečiame įsigyti lietpalčius ir skėčius elektroniniame kataloge, pateikiant užklausą apie patinkančią prekę - supildykite formą, parašydami kiekį, logotipo spalvas bei palikite savo kontaktus. Mūsų ofisas yra įsikūręs Vilniuje, tad mielai kviečiame apžiūrėti vietoje esančius pavyzdžius, tačiau mes galime aptarnauti Jus visoje Lietuvoje, greitai pristatydami Jūsų užsakytas prekes ar prekių pavyzdžius į visus miestus.