Belaidės įkrovimo stotelės - didelis plotas Jūsų reklamai

 • Belaidis įkroviklis MAGNET

  „MAGNET“ yra tvirtas belaidis metalinio ir akrilo dizaino įkroviklis. Šis įkroviklis turi 10 W įkrovimo galią. 

  1 
  Pelės kilimėlis su 5W belaidžiu įkrovimu

  PU pelės kilimėlis su integruotu belaidžiu įkrovimo bloku, skirtas įkrauti visus mobiliuosius įrenginius, palaikančius belaidį įkrovimą („Android“ naujausios kartos, „iPhone 8“ ir naujesnės versijos). Belaidžio įkrovimo dalis taip pat gali būti naudojama kaip mobiliojo įrenginio stovas. Pridedamas 40 cm „micro USB“ kabelis pelės kilimėliui prijungti prie kompiuterio USB prievado. Įvestis: 5V / 1A. Belaidis išėjimas: 5V / 1A 5W. 

  1 
  5W belaidis įkrovimas su stovu

  5W belaidis įkrovimas su stovu leidžiantis įkrauti mobilųjį telefoną be jokių laidų. Tiesiog prijunkite belaidį įkrovimo stendą, naudodamiesi 150 cm „micro USB“ kabeliu, prie maitinimo šaltinio ir galėsite įkrauti telefoną, kai tik norėsite. Pagaminta iš ABS. Belaidis įkrovimas suderinamas su visais „QI“ palaikančiais įrenginiais, tokiais kaip naujausios kartos „Android“, „iPhone 8“ ir naujesnės versijos. Įvestis: 5V / 1A, belaidė išvestis: 5V / 1A 5W. 

  1 
  „Ontario 5W“ belaidis įkroviklis su rašiklio laikikliu

  Atnaujinkite savo stalą naudodami šį itin patogų belaidį įkroviklį. Iš ABS ir 100% natūralaus bambuko pagamintas belaidis įkroviklis puikiai integruojamas ant jūsų stalo ar svetainės. Belaidis įkroviklis yra 5 W įkroviklis. Jame yra 150 cm „micro USB“ kabelis, skirtas prijungti prie USB maitinimo šaltinio. Rašiklio laikiklį patogu laikyti mažiems daiktams, kad jūsų stalas būtų švarus ir tvarkingas. Belaidis įkrovimas suderinamas su visais „QI“ palaikančiais įrenginiais, tokiais kaip naujausios kartos „Android“, „iPhone 8“ ir naujesnės versijos. Įskaitant 2x USB prievadus, skirtus įkrauti per USB (maks. 5V1A). 

  1 
  Belaidė įkrovimo stotelė 5W

  Belaidė įkrovimo stotelė 5W, veikia su mobiliaisiais telefonais, kurie turi indukcinio įkrovimo funkciją, kartu su „micro USB“ kabeliu.

  1 
  Belaidė įkrovimo stotelė su neslystančia juostele

  Belaidė įkrovimo stotelė su neslystančia juostele, veikia su mobiliaisiais telefonais, kurie turi indukcinio įkrovimo funkciją, įėjimas DC5V, 1500 mA, 30 cm.

  1 
  Belaidis įkroviklis ir 2.0 USB šakotuvas

  Belaidis įkroviklis ir USB 2.0 šakotuvas ABS. Šis produktas leidžia įkrauti įrenginį indukciniu būdu, turi 5 V / 2 A įvestį, 5 V / 0,5–1 A išvestį, 2 USB prievadus ir 5 W įkrovimo galią. Pridedamas USB / „micro USB“ kabelis įkrovimui ir yra suderinamas su išmaniaisiais telefonais su belaidžio įkrovimo technologija.  

  1 
  Indukcinis belaidis įkroviklis

  ABS belaidis įkroviklis, leidžiantis įkrauti įrenginį indukciniu būdu. Jis turi 5V / 2A įvestį ir 5W įkrovimo galią. Pridedamas USB / „micro USB“ kabelis įkrovimui. Šis produktas suderinamas su išmaniaisiais telefonais su belaidžio įkrovimo technologija.  

  1 
  Silikoninis belaidis įkroviklis

  ABS ir silikono belaidis įkroviklis su USB kabeliu greitam įkrovimui. Įkroviklis turi 5 V / 2 A ir 9 V / 1,67 A įėjimus, o jo įkrovimo galia yra 5 W, 7,5 W arba 10 W. Šis įkroviklis tiekiamas dovanų dėžutėje. 

  1 
  Šviečiantis belaidis įkroviklis

  Apšviestas ABS belaidis įkroviklis su gumine danga. Šiame įkroviklyje yra „micro USB“ kabelis, leidžiantis greitai įkrauti. Įkroviklis turi 5 V / 2 A ir 9 V / 1,67 A įėjimus ir turi 10 W įkrovimo galią. 

  1 
  Belaidis įkroviklis HORDE

  „HORDE“ yra belaidis įkroviklis, sujungiantis metalą ir audinį į puikų krosoverį, kuris baigiasi aptakiu ir rafinuotu dizainu sukurtu objektu. „HORDE“ suderinamas su išmaniaisiais telefonais, turinčiais belaidžio įkrovimo technologiją, todėl tai yra kasdienis Jūsų pagalbininkas.

  1 
  „THINK“ nešiojama baterija

  „THINK“ yra universali nešiojama baterija su ABS ir PC įkrovimo baze, leidžiančia ją vienu metu naudoti kaip belaidį įkroviklį. „THINK“ yra paryškinto dizaino objektas, ir atsižvelgiant į jo technines savybes, jis gali būti naudojamas kelionėms (kaip nešiojama baterija) arba kaip belaidis įkroviklis. 

  1 
  5W medinis belaidis įkroviklis

  Įkraukite savo mobiliuosius įrenginius neprijungę laido. Tiesiog padėkite mobilųjį telefoną ant padėklo ir palaukite, kol pasirodys pranešimas apie įkrovimą. Pagaminta iš natūralios beržo medienos. Suderinamas su visais QI įgalintais įrenginiais, tokiais kaip naujausios kartos „Android“, „iPhone 8“ ir naujesnės versijos. Įvestis: 5V / 2A. Belaidis išėjimas: 5V / 0.8A. 

  1 
  Vibe 5W belaidis įkroviklis

  Laikykite telefoną įkrautą šiuo madingu belaidžiu įkrovikliu, kuris nuostabiai atrodys ant bet kurio stalo ar naktinio stovo. Tiesiog prijunkite „Vibe“ naudodami 150 cm „micro USB“ kabelį, prijungtą prie USB maitinimo šaltinio, ir galėsite įkrauti telefoną, kai tik norėsite. Pagaminta iš aliuminio ir ABS. Belaidis įkrovimas suderinamas su visais „QI“ palaikančiais įrenginiais, tokiais kaip naujausios kartos „Android“, „iPhone 8“ ir naujesnės versijos. Įvestis: 5V / 2A, belaidė išvestis: 5V / 1A 5W.  

  1 
  „Vogue 5W“ belaidis įkrovimo blokelis

  Laikykite savo telefoną įkrautą šiuo madingu belaidžiu įkrovikliu, kuris puikiai derės prie jūsų interjero. Tiesiog prijunkite belaidį „Vogue“ įkroviklį, naudodamiesi 150 cm „micro USB“ kabeliu, prie USB maitinimo šaltinio ir galėsite įkrauti telefoną, kai tik norite. Belaidis įkrovimas suderinamas su visais „QI“ palaikančiais įrenginiais, tokiais kaip naujausios kartos „Android“, „iPhone 8“ ir naujesnės versijos. Įvestis: 5V / 2A, belaidė išvestis: 5V / 1A 5W. 

  1 
  Šviečiantis 5W belaidis įkroviklis

  Įkraukite savo mobiliuosius įrenginius neprijungę laido. Tiesiog padėkite mobilųjį telefoną ant padėklo ir palaukite, kol pasirodys pranešimas apie įkrovimą. Įkrovimo bloknotas leidžia papuošti savo logotipą ant padėklo, kai jį prijungsite, jis užsidegs optimaliam ekspozicijai. Suderinamas su visais QI įgalintais įrenginiais, tokiais kaip naujausios kartos „Android“, „iPhone 8“ ir naujesnės versijos. Įvestis: 5V / 2A. Belaidis išėjimas: 5W 

  1 
  Belaidis 10 W greito įkrovimo blokelis

  Įkraukite savo mobiliuosius įrenginius neprijungę laido. Tiesiog padėkite mobilųjį telefoną ant padėklo ir palaukite, kol pasirodys pranešimas apie įkrovimą. Įkrovimo blokelis palaiko 10 W įkrovimą, kad Jūsų telefonas būtų įkrautas dvigubai greičiau nei dauguma kitų belaidžių įkroviklių rinkoje. Apatinėje dalyje yra oro skylės, kad įkroviklis būtų vėsus kraunant, ir guminės juostelės, užtikrinančios stabilumą. Belaidis įkrovimas suderinamas su „Android“ naujausiomis kartomis, „iPhone 8“ ir naujesnėmis versijomis. Įvestis: 5V / 2A. Belaidis išėjimas: Išėjimas: 9V / 1.1 10W. 

  1 
  Belaidis 10W įkroviklis

  Įkraukite savo mobiliuosius įrenginius neprijungę laido. Tiesiog padėkite savo mobilųjį telefoną ant minkštos pagalvėlės ir palaukite, kol pasirodys pranešimas apie įkrovimą. Įkrovimo blokelis palaiko 10 W įkrovimą, kad jūsų telefonas būtų įkrautas dvigubai greičiau nei dauguma kitų belaidžių įkroviklių rinkoje. Su minkšta viršutine medžiaga, kad būtų puiki pagalvėlė jūsų mobiliajam telefonui ir optimaliam sukibimui. Belaidis įkrovimas suderinamas su „Android“ naujausiomis kartomis, „iPhone 8“ ir naujesnėmis versijomis. Įvestis: 5V / 2A. Belaidis išėjimas: Išėjimas: 9V / 1.1 10W. 

  1 
  Bambukinis stalinis 5W belaidis įkroviklis

  Bambukinis stalinis 5W belaidis įkroviklis - puikus daiktas ant jūsų stalo! Šis įkroviklis leidžia įkrauti telefoną be jokių laidų. Su 150 cm „micro USB“ kabeliu, kad įkroviklis būtų prijungtas prie maitinimo šaltinio. 5W belaidis įkrovimas. Įvestis DC 5V / 1.5A. Išėjimas: 5V / 800mA. 

  1 
  Belaidis įkroviklis „Bamboo X 5W“

  Laikykite telefoną įkrautą naudodami šį ekologišką 5W belaidį įkroviklį, kuris puikiai derės su jūsų namais / aplinka. Tiesiog prijunkite „Bamboo X“ belaidį įkroviklį, naudodamiesi 150 cm „micro USB“ kabeliu, prie USB maitinimo šaltinio ir galėsite įkrauti telefoną, kai tik norėsite. Korpusas pagamintas iš patvaraus bambuko ir audinio, pagaminto iš 30% organinės medvilnės, 40% kanapių ir 30% perdirbto PET mišinio. Belaidis įkrovimas suderinamas su visais „QI“ palaikančiais įrenginiais, tokiais kaip naujausios kartos „Android“, „iPhone 8“, „8S“ ir „X“. Įvestis: 5V / 2A. Belaidis išėjimas: 5V / 1A 5W. Supakuota į 100% be plastiko pakuotę. 

  1 
  „Ontario 5W“ belaidis įkroviklis su garsiakalbiu

  Atnaujinkite savo stalą naudodami šį itin patogų belaidį įkroviklį. Iš ABS ir 100% natūralaus bambuko pagamintas belaidis įkroviklis turi integruotą garsiakalbį ir yra puikiai integruojamas ant jūsų stalo ar svetainės. Yra 5 W belaidis įkroviklis. Jame yra 150 cm „micro USB“ kabelis, skirtas prijungti prie USB maitinimo šaltinio. 3W belaidis garsiakalbis leidžia transliuoti muziką iki 10 metrų, naudojant „BT 4.1“. Belaidis įkrovimas suderinamas su visais „QI“ palaikančiais įrenginiais, tokiais kaip naujausios kartos „Android“, „iPhone 8“ ir naujesnės versijos. Įskaitant 2x USB prievadus, skirtus įkrauti per USB (maks. 5V1A).  

  1 
  USB ir 10W belaidis įkroviklis

  Šis „2 viename“ įkroviklis leidžia įkrauti mobilųjį telefoną tiek belaidžiu būdu (10W), tiek kabeliu per USB / USB C išvesties prievadus. Norėdami įkrauti belaidžiu ryšiu, tiesiog pradėkite krauti savo mobilųjį telefoną. USB jungtys teikia 6A išvestį ir palaiko greitą naujos kartos mobiliųjų įrenginių įkrovimą per USB C (3A). Su 1,5 metro ES kabeliu, kad galėtumėte prisijungti prie maitinimo lizdo. Belaidis įkrovimas suderinamas su visais „QI“ palaikančiais įrenginiais, tokiais kaip naujausios kartos „Android“, „iPhone 8“ ir naujesnės versijos. Įvesties kintama srovė: 100-240v / 50-60Hz. Išėjimas 5V / 6A. 

  1 
  Belaidis įkrovimo rinkinys

  Reklaminė pakrovimo stotelė su logotipu

  1 
  Aliumininė pakrovimo stotelė

  Reklaminė pakrovimo stotelė su logotipu

  1 
  Belaidė pakrovimo stotelė

  Reklaminė pakrovimo stotelė su logotipu

  1 
  10W belaidė įkrovimo stotelė

  Reklaminė pakrovimo stotelė su logotipu

  1