Puodeliai išsinešimui su įmonės logotipu, išsineškite ne tik kavą, bet ir reklamą

 • Ekologiškas puodelis su kamštine mova

  EKO puodelis pagamintas iš polilaktinės rūgšties (PLA). Be BPA ir toksiškų chemikalų ar plastikų. Daugkartinis ir kompostuojamas. Tikrai tvarus ir saugus tiems, kurie rūpinasi savo sveikata ir aplinka. Atsparus karščiui iki 120 laipsnių Celsijaus, galima naudoti mikrobangų krosnelėje ir plauti indaplovėse (viršutinė lentyna). Apsaugotas nuo išsiliejimo. 

  1 
  Ekologiškas puodelis

  Ekologiškas puodelis (330 ml) pagamintas 100% iš polilaktinės rūgšties (PLA). Dėl to vėliau jis yra kompostuojamas. Puodelį galima šildyti mikrobangų krosnelėje ir plauti indaplovėje. Supakuotas į „Eco“ dovanų pakuotę. 

  1 
  Kavos puodelis su apsaugine juostele nuo karščio

  Patvarus 350 ml talpos kavos puodelis su silikono rankena ir dangčiu. Pagaminta iš 100% augalinės medžiagos polilaktinės rūgšties (PLA). Galima rinktis iš įvairių spalvų ir dėti savo spudą.

  1 
  Sulankstomas silikoninis puodelis

  Šis nešiojamas ir sulankstomas puodelis, pagamintas iš 100% maistinės silikoninės medžiagos, yra nelipnus, lankstus ir lengvai valomas. Taupo vietą ir todėl puikiai tinka lauke ar kelionėse. Plauti indaplovėje ir be BPA. Prieš pirmą naudojimą keletą minučių valykite verdančiu vandeniu. 

  1 
 • Reklaminiai puodeliai išsinešimui, leis Jums reklamuoti savo įmonės logotipą, ne tik uždarose patalpose, bet ir lauke, gražus dizainas ir tinkamai uždėtas logotipas, leis Jums ir Jūsų klientams džiaugtis kava, ne tik patalpose, bet ir lauke