Įvairiaspalviai maišeliai, pagaminti iš įvairių medžiagų, skirtingų dydžių ir pločių, kiekvienas ras savo mėgstamą iš plataus pasirinkimo

 • Sulankstomas pirkinių krepšys „Besišypsantis veidas“

  Sulankstomas pirkinių krepšys „Besišypsantis veidas“, sulankstytas į kampą su virvelėmis ir plastikiniu kamščiu.

  1 
  Įvairiomis formomis sulankstomas maišelis

  Įvairiomis formomis sulankstomas maišelis su diržo segtuku.

  1 
  Sulankstomas pirkinių krepšys užsegamas gumele

  Sulankstomas pirkinių krepšys užsegamas gumele. 

  1 
  Sulankstomas pirkinių krepšys su diržo segtuku

  Sulankstomas pirkinių krepšys su diržo segtuku. 

  1 
  Spalvingas sulankstomas pirkinių krepšys

  Spalvingas sulankstomas pirkinių krepšys. 

  1 
  Sulankstomas pirkinių krepšys su virvutėmis

  Sulankstomas pirkinių krepšys su virvutėmis  ir plastikiniu kamščiu.

  1 
  Braškės formos sulankstomas krepšys

  Braškės formos sulankstomas krepšys. 

  1 
  Sulankstomas pirkinių krepšys

  Sulankstomas pirkinių krepšys. 

  1 
  Medvilninis maišelis su rankenomis

  100% Medvilninis maišelis (180 g / m²) su 60 cm ilgio rankenomis. Viduje yra kišenėlė. Ant maišelio galima dėti reklamą. 

  1 
  Medvilninis drobinis maišelis su vidine kišenėle

  100% Medvilninis drobinis (280 g / m²) maišelis su vidine kišenėle ir 65 cm ilgio rankenomis. Ant maišelio galima dėti reklamą. 

  1 
  Džiuto maišelis su rankenomis ir priekine medvilnine kišenėle

  Džiuto maišelis (240 g / m2) su 65 cm ilgio rankenomis ir priekine 100% medvilnine kišenėle (140 g / m2). Ant maišelio galima dėti savo reklamą.

  1 
  Medvilninis maišelis su virvelėmis

  100% medvilninis maišelis (160 g / m²) su dirbtinės džiuto detalėmis ir medvilninėmis virvelėmis. Ant maišelio galima dėti spaudą.

  1 
  Medvilninis drobinis maišelis su spalvingomis rankenomis

  100% medvilninis drobinis maišelis (280 g / m²) su vidine kišene ir 65 cm ilgio spalvingomis rankenomis. Ant maišelio galima dėti spaudą.

  1 
  Patogus medvilninis maišelis

  100% medvilninis raištelinis maišelis (180 g / m²). 

  1 
  Perdirbtas medvilninis maišelis

  Perdirbtas medvilninis maišelis (150g / m²) su 65 cm ilgio rankenomis.

  1 
  Medvilninis maišelis su juostinėmis rankenomis

  100% medvilninis maišelis (140 g / m²) su 65 cm juostinėmis rankenomis. 

  1 
  Spalvingas medvilninis maišelis

  Spalvingas medvilninis maišelis (100 g / m²) su 75 cm rankenomis. Galima rinktis iš įvairių spalvų ir dėti savo reklamą.

  1 
  Natūralus medvilninis maišelis

  Natūralus 100% medvilninis maišelis su 75 cm ilgio rankenomis. Galima ant jo dėti savo reklamą.

  1 
  Medvilninis maišas su spalvotomis rankenomis

  100% medvilninis maišelis (140 g / m²) su 60 cm ilgio spalvotomis rankenomis. Galima rinktis iš įvairių spalvų ir dėti savo reklamą.

  1 
  Vienspalvis medvilninis virvelinis maišas

  Vienspalvis medvilninis virvelinis maišas (103 g / m²). Galima ant jo dėti savo reklamą.

  1 
  Spalvingas raištelinis maišelis

  Spalvingas 100% medvilninis maišelis su raišteliias. Galima rinktis iš įvairių spalvų ir dėti savo spaudą.

  1 
  Medvilninis sulankstomas maišelis

  100% medvilninis sulankstomas maišelis (100 g / m²). Šis produktas tiekiamas išskleistas. Ant jo galima dėti savo reklamą.

  1 
  Šaltį palaikantis sulankstomas maišelis su rankenomis

  Šaltį palaikantis sulankstomas maišelis su 60 cm ilgio rankenomis. Krepšys talpina 16 l. Galima rinktis iš kelių spalvų variantų ir uždeti savo reklamą. 

  1 
  Praktiškas sulankstomas maišelis su kišenėle

  Praktiškas spalvingas sulankstomas maišelis su kišenėle ir 70 cm ilgio rankenomis.Galima rinktis iš kelių spalvų variantų ir uždeti savo reklamą.

  1 
  Spalvingas sulankstomas maišelis

  Spalvingas sulankstomas maišelis su 50 cm ilgio rankenomis. Galima rinktis iš kelių spalvų variantų ir uždeti savo reklamą. 

  1 
  Neaustinis sulansktomas ir susegamas sagute mašelis

  Neaustinis (80 g/m²) sulansktomas ir susegamas sagute mašelis su 38 cm ilgio rankenomis. Galima rinktis iš kelių spalvų variantų ir uždėti savo reklamą.

  1 
  Neaustinis sulankstomas maišelis su rankenomis

  Neaustinis (80 g/m²) sulankstomas maišelis su 35 cm ilgio rankenomis. Sulankstytas yra tik 135 x 130 x 15 mm dydžio. Galima rinktis iš kelių spalvų variantų ir uždeti savo reklamą.

  1 
  Spalvingas neaustinis maišelis trumpomis rankenomis

  Spalvingas termoizoliacinis neaustinis maišelis (80 g / m²) su trumpomis 30 cm ilgio rankenomis. Galima rinktis iš įvairių spalvų ir ant maišelio dėti reklamą.

  1 
  Stilingas neaustinis maišelis ilgomis rankenomis

  Stilingas neaustinis termoizoliacinis maišelis (80 g / m²) 75 cm ilgio rankenomis. galima rinktis iš kelių spalvų variantų ir ant maišelio uždėti reklamą.

  1 
  Neaustinis maišelis su spalvotomis rankenomis

  Neaustinis termoizoliacinis maišelis (80 g / m²) su spalvotomis 55 cm ilgio rankenomis. Galima rinktis iš kelių spalvų variantų ir ant maišelio dėti savo reklamą.

  1 
  Spalvingas neaustinis maišelis su termoizoliacija

  Spalvingas neaustinis maišelis (80 g / m²)  su termoizoliacija ant kurio galima dėti reklamą. 

  1 
  Neaustinis maišelis su ilgomis rankenomis

  Madingas termoizoliacinis neaustinis maišelis (80 g / m²) su ilgomis  85 cm rankenomis. Galima rinktis iš kelių spalvų ir ant maišelio uždėti reklamą.

  1 
 • Šiomis dienomis aplinkos taršos problemai yra skiriamas ypatingas dėmesys. Kaip jau yra žinoma plastikas ir iš jo gaminami maišeliai retai kada yra panaudojami antrą kartą, nes daug greičiau plyšta, todėl dėl didelės jų vartojimo gausos į aplinką išskiriama didelė dalis plastiko, kuris išlieka nesuiręs nuo kelių šimtų iki tūkstančio metų ir yra labai pavojingas augalijai, gyvūnijai bei jūros ekosistemai. Todėl palengva turėtume pereiti nuo plastikinių maišelių prie mažiau aplinkai kenkiančių pakaitalų ir pagamintų iš natūralių medžiagų, kuriuos būtų galima panaudoti ne vieną kartą. Mūsų siūlomi natūralūs medvilniniai, neaustiniai ir sulankstomi maišeliai yra puikus sprendimas prisidedant prie gamtos saugojimo bei praktiška ir naudinga dovana klientui. Jie yra įvairiausių spalvų, dizainų, ilgomis arba trumpomis rankenomis, stilingi, talpūs bei tvirti. Spalvingas ir stilingas maišelis gali tapti Jūsų įvaizdžio dalis vykstant apsipirkti į parduotuvę. Taip pat maišeliai gali būti praktiškai panaudojami įsidedant įvairius daiktus, nes yra talpūs ir tvirti. Galite rinktis su ilgesnėmis rankenomis, kad užsimestumėte ant peties arba su trumpomis rankenomis, kad laikytumėte jas rankoje. Unikalūs ir išskirtiniai maišeliai gali būti su termoizoliacija, kad ilgiau išlaikytumėte maišelio viduje šilumą arba palaikantys šaltį, kad atvirkščiai, kuo ilgiau išliktų vėsesnis maišelio turinys. Todėl iš šios daugkartinio naudojimo maišelių gausos Jūs tikrai išsirinksite sau tinkantį bei patinkantį maišelį, ant kurio mes galime uždėti spaudą su Jūsų įmonės logotipu ir tokiu būdu Jūs ne tik galėsite tausoti gamtą, bet ir šia praktiška dovana pradžiuginti savo klientą. Taip mes suvienydami jėgas galime mažais žingsneliais prisidėti prie aplinkos saugojimo, nes kaip yra sakoma dideli dalykai prasideda nuo mažų. Todėl maloniai kviečiame šiuos maišelius įsigyti mūsų elektroniniame kataloge, pateikiant užklausą apie patinkančią prekę. Jums tereikia supildyti formą, parašant kiekį ir logotipo spalvas bei palikti savo kontaktus. Mūsų ofisas yra įsikūręs Vilniuje ir galite atvykti gyvai apžiūrėti vietoje esančius pavyzdžius. Jūsų užsakytas prekes ar prekių pavyzdžius siunčiame visoje Lietuvoje greitai pristatydami į visus miestus.