Dideliems skėčiams priskiriami skėčiai, su nesuskleidžiama rankena - galimi automatiniai ir mechaniniai variantai.

 • Tvirtas automatinis skėtis su priderintos spalvos rankena

  Tvirtas automatinis skėtis su priderintos spalvos rankena. Patogi automatinė funkcija, greitai išsiskleidžia. Sumontuota aukštos kokybės vėjui nepralaidi sistema. Skėčio rėmas atlaiko audringas oro sąlygas dėl savo lanksčių stiklo pluošto šonų ir tvirto stiklo pluošto koto. Originalus „Teflon ™“ audinys apsaugo skėtį nuo vandens ar purvo. „Soft-Touch“ lenkta rankena su reklamine etikete.

  1 
  Tvirtas automatinis skėtis

  Tvirtas automatinis skėtis turintis puikias savybes. Patogi automatinė funkcija, greitai išsiskleidžia. Sumontuota aukštos kokybės vėjui nepralaidi sistema. Skėčio rėmas atlaiko audringas oro sąlygas dėl savo lanksčių stiklo pluošto šonų ir tvirto stiklo pluošto koto. Originalus „Teflon ™“ audinys apsaugo skėtį nuo vandens ar purvo. Skėtis yra su tiesia juoda rankena iš minkštos medžiagos ir reklaminio ženklinimo galimybe.

  1 
  Itin lengvas automatinis aliuminis skėtis su rankena, tinkama lazeriniam graviravimui

  Itin lengvas automatinis aliuminis skėtis su rankena, tinkama lazeriniam graviravimui. Patogi automatinė funkcija, greitai išsiskleidžia. Sumontuota aukštos kokybės vėjui nepralaidi sistema. Skėčio rėmas atlaiko audringas oro sąlygas dėl savo lanksčių stiklo pluošto šonų ir tvirto stiklo pluošto koto. Originalus „Teflon ™“ audinys apsaugo skėtį nuo vandens ar purvo. Lenkta rankena iš aliuminio yra tinkama graviravimui.

  1 
  Pirmos klasės automatinis golfo tipo skėtis dviems žmonėms su labai lanksčia karkaso konstrukcija

  Pirmos klasės automatinis golfo skėtis dviems žmonėms su labai lanksčia karkaso konstrukcija. Patogi automatinė funkcija, greitai išsiskleidžia. Sumontuota aukštos kokybės vėjui nepralaidi sistema. Skėčio rėmas atlaiko audringas oro sąlygas dėl savo lanksčių stiklo pluošto šonų ir tvirto stiklo pluošto koto. Originalus „Teflon ™“ audinys apsaugo skėtį nuo vandens ar purvo. „Soft-Touch“ lenkta rankena yra su integruotu pasispaudžiančiu mygtuku, kuris yra tinkamas lazeriu spausdinamiems reklaminiems ženklams.

  1 
  Patogus skėtis su žymiai trumpesniu atidarymo koteliu

  Patogus skėtis su žymiai trumpesniu atidarymo koteliu.  Patogus sutrumpintas atidarymo ir uždarymo kotelis, atsparios vėjui ypatybės - didesnis rėmo lankstumas ir stabilumas vėjuotomis oro sąlygoms, lankstūs stiklo pluošto strypeliai, lengvas aliuminis kotas, patrauklus dizainas. „Soft-Touch“ lenkta rankena su reklaminio ženklinimo galimybe.

  1 
  Madingas įprastas skėtis su atvirkštiniu atidarymo ir uždarymo mechanizmu

  Madingas įprastas skėtis su atvirkštiniu atidarymo ir uždarymo mechanizmu. Skėtis gali išsiversti į kitą pusę. Lengva valdyti, nes stumdosi apsauginis bėgelis. Aukštos kokybės vėjo ir vandens nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms. Dvigubas gaubtas su lazerine ventiliacija, kad būtų išvengta oro kaupimosi, dangalas su madingais šviesą atspindinčiais kraštais iš sidabro. Minkštos prispaudimo rankenos su reklaminio ženklinimo galimybe. 

  1 
  Praktiškas golfo tipo skėtis

  Praktiškas golfo tipo skėtis. Aukštos kokybės vėjo ir vandens nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms. „Soft-Touch“ lenkta rankena su integruotu mygtuku. Aukštesnė apsauga nuo korozijos. Skėtis dviejų sluoksnių.

  1 
  Praktiškas vidutinio dydžio automatinis skėtis su keliais sluoksniais

  Praktiškas vidutinio dydžio automatinis skėtis. Aukštos kokybės vėjo ir vandens nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms. „Soft-Touch“ lenkta rankena su integruotu mygtuku, aukštesnė apsauga nuo korozijos.

  1 
  Stilingas golfo tipo skėtis dviems žmonėms

  Stilingas golfo tipo skėtis dviems žmonėms. Aukštos kokybės vėjo ir vandens nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms. Skėtis yra lengvas, tvirtas su aliuminiu rėmu. Patraukli „Soft-Touch“ rankena su sidabrinės spalvos mygtuku ir galimybe reklaminiui ženklinimui.

  1 
  Išmanusis automatinis skėtis su madingais atšvaitais ir LED šviesa

  Išmanusis automatinis skėtis su madingais atšvaitais ir LED šviesa. Aukštos kokybės vėjo ir vandens nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms. Skėčio viršus yra padengtas 3M danga. Skėčio kampuose kaip madinga detalė yra šviesą atsispindinti medžiaga. Rankenos apačioje yra integruota LED švieselė. Šviesi galvutė (su akumuliatoriumi), keičianti nuolatinę baltą šviesą arba mirksinčią raudoną.  „Soft-Touch“ rankeną taip pat galima ženklinti reklama. Aukštesnė apsauga nuo korozijos dėl cinkuoto plieno.

  1 
  Stilingas automatinis skėtis

  Stilingas automatinis skėtis lengvas su tvirtu aliuminio rėmu. Patraukli „Soft-Touch“ rankena su sidabrinės spalvos mygtuku ir galimybe reklaminiam ženklinimui. Aukštos kokybės vėjo nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms. 

  1 
  Elegantiškas vidutinio dydžio skėtis su spalvota rankena ir dirbtinės odos elementais

  Elegantiškas vidutinio dydžio skėtis su spalvota rankena ir dirbtinės odos elementais. Aukštos kokybės vėjo nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms. Skėčio spalvos suderintos dizaino elementais iš dirbtinės odos, užsegimo dirželis su paspaudimo mygtuku, lenkta rankena su integruotu mygtuku. Didesnė apsauga nuo korozijos dėl cinkuoto paviršiaus.

  1 
  Patvarus vidutinio dydžio automatinis skėtis su ventiliacijos sistema

  Patvarus vidutinio dydžio automatinis skėtis su ventiliacijos sistema. Aukštos kokybės vėjo nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms bei integruota ventiliacijos danga, skirta reguliuoti slėgį stipresniuose gūsiuose. Patogi, tiesi ir minkšta rankena.

  1 
  Puikus vidutinio dydžio vienspalvis skėtis

  Puikus vidutinio dydžio vienspalvis skėtis, kuris yra lengvai valdomas. Aukštos kokybės vėjo nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms. Lengvas aliuminis kotas. Yra galimybė rankenėlę ženklinti reklama derinant skėčio spalvas tarpusavyje.

  1 
  Automatinis golfo tipo skėtis dviems žmonėms su vėjui nepralaidžiomis savybėmis

  Automatinis golfo tipo skėtis dviems žmonėms su vėjui nepralaidžiomis savybėmis. Aukštos kokybės vėjo nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina didesnį rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms. Skėtis yra su cinkuotu plieniniu kotu apsaugotu nuo korozijos. 

  1 
  Išskirtinis atviras golfo tipo skėtis dviems žmonėms

  Išskirtinis atviras golfo tipo skėtis dviems žmonėms su rankena, kurioje yra įbrėžtas golfo kamuoliuko paviršius. Taip pat yra sidabrinis mygtukas su galimybe reklaminiai etiketei bei patogus nešiojimo dėklas su dirželiu ant peties. Aukštos kokybės vėjo nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms, persidengiantys ventiliacijos gaubtai, reguliuojantys slėgį esant stipresniems gūsiams. Skėtis yra su tvirtu plieniniu kotu apsaugotas nuo korozijos. 

  1 
  Patrauklus skėtis su automatine atidarymo funkcija ir tiesia medine rankena

  Patrauklus skėtis su automatine atidarymo funkcija ir tiesia medine rankena. Aukštos kokybės vėjo nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms. Skėtis yra su tvirtu plieniniu kotu apsaugotas nuo korozijos. 

  1 
  Išskirtinis dviejų spalvų skėtis su automatine atidarymo funkcija

  Patrauklus ir elegantiškas dviejų spalvų skėtis su automatine atidarymo funkcija. Aukštos kokybės vėjo nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms. Skėtis yra su tvirtu plieniniu kotu apsaugotas nuo korozijos. Rankenoje yra galimybė reklaminiui ženklinimui. Harmoningai tarpusavyje suderintos dvi spalvos. Skėčio vidus yra padengtas apsauga nuo saulės (UPF 50+).

  1 
  Patrauklios kainos automatinis įprastas skėtis su dviguba reklamine etikete ant rankenos

  Skėtis yra su patogia automatine greito atidarymo funkcija. Aukštos kokybės vėjo nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms. Skėtis yra su tvirtu plieniniu kotu apsaugotas nuo korozijos. Tiesi rankena su dviguba reklamine ženklinimo galimybe.

  1 
  Madingas automatinis skėtis su populiariu kamufliažiniu piešiniu

  Madingas, automatinis, atviras įprastas skėtis su populiariu kamufliažiniu piešiniu. Aukštos kokybės vėjo nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms. Skėtis yra su tvirtu plieniniu kotu apsaugotas nuo korozijos. Rankenoje yra integruotas mygtukas su reklaminio ženklinimo galimybe. 

  1 
  Patrauklus vienspalvis skėtis

  Patogus skėtis su greito atidarymo automatine funkcija. Aukštos kokybės vėjo nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą esant audringoms oro sąlygoms. Skėtis yra su tvirtu plieniniu kotu apsaugotas nuo korozijos. Rankenoje yra integruotas mygtukas su reklaminio ženklinimo galimybe.

  1 
  Aukštos kokybės skėtis su automatine atidarymo funkcija

  Aukštos kokybės skėtis su automatine atidarymo funkcija. Vėjo nepraleidžianti sistema, kuri užtikrina maksimalų rėmo lankstumą audringomis oro sąlygomis. Tvirtas plieninis kotas su didesne apsauga nuo korozijos, kurios dėka skėtis yra apsaugomas nuo vandens ir purvo.

  1 
  Patogus skėtis su greito atidarymo funkcija

  Patogus skėtis su greito atidarymo ir atsparumo vėjui funkcijomis, kurios dėka skėčio rėmas yra lankstus. Stabilizuotas plieninis kotas su didesne apsauga nuo korozijos. Skėtis turi fiksuojantį skirtuką.

  1 
  Patogus su automatine funkcija neperšlampamas skėtis

  Patogus, neperšlampamas skėtis su automatine funkcija. Skėtis yra labai lankstus ir patogus vėjuotomis oro sąlygomis su tvirtu plieniniu kotu. Turi išskirtinę minkštą rankeną, kurią galima ženklinti logotipu kaip ir patį mygtuką.

  1