Ekologiškos prekės

 • Ekologiškos prekės  

  Rašomųjų lapelių komplektas

  Rašomųjų lapelių komplektas. Individuali spauda.

  1 
  Kalendorius

  Kalendorius su individualia spauda.

  1 
  Ekologiški lapeliai ant padėklo tipo imitacijos

  Ekologiški lapeliai ant padėklo tipo imitacijos su individualia spauda.

  1 
  Užrašų knygelė su gumele

  Užrašų knygelė A5 formato (100 vnt tuščių lapų) su juostos žymekliu ir elastine juostele užsegimui.

  1 
  Užrašų knygelė užsegama elastine juostele

  Užrašų knygelė (apie A6 formato ir 100 vnt tuščių lapų)  užsegama elastine juostele.

  1 
  Ekologiška patogi užrašų knygelė

  Ekologiška patogi užrašų knygelė (apytiksliai A5 formato ir 60 vnt lapų), pridėtas rašiklis su biologiškai skaidomomis dalelėmis, surištas spirale.

  1 
  Ekologiška užrašų knygelė surišta elastine juostele ir rašikliu

  Ekologiška užrašų knygelė (apytiksliai A6 formato ir 70 vnt lapų užrašams), surišta spirale, užsegama elastine juostele ir pridėtu rašikliu kartu.

  1 
  Įdomaus dizaino ekologiška užrašų knygelė su rašikliu

  Įdomaus dizaino ekologiška užrašų knygelė (apytiksliai A6 formato ir 70 vnt lapų užrašams, surištiems spirale)  su rašikliu.

  1 
  Užrašų knygelė surišta spirale

  Užrašų knygelė surišta spirale 

  1 
  Bambukinė užrašų knygelė kietu viršeliu

  Bambukinė užrašų knygelė (apytiksliai A6 formato ir 80 vnt lapų užrašams) kietu viršeliu ir surišta spirale.

  1 
  Bambukinė užrašų knygelė

  Bambukinė užrašų knygelė A6 formato (70 vnt lapų užrašams), kietu viršeliu, rašikliu su bambukine apdaila ir sidabrinėmis detalėmis.

  1 
  Užrašų knygelė su rašikliu

  Užrašų knygelė (apie A7 formato ir 80 vnt lapų) su rašikliu.

  1 
  Užrašų knygelė su perdirbto kartono viršeliu

  Užrašų knygelė A5 formato su 60 vnt lapų užrašams ir perdirbto kartono viršeliu.

  1 
  Spalvinga užrašų knygelė

  Spalvinga užrašų knygelė (apytiksliai A6 formato, 80 vnt išklotų lapų), rišama spirale (skirtinguose pavyzdžiuose lapai gali būti balti arba kreminiai).

  1 
  Ekologiška užrašų knygelė

  Ekologiška užrašų knygelė (maždaug A4 formato su 70 vnt tuščių lapų) ir atitinkamu kartoniniu rašikliu su biologiškai skaidomomis apdailos dalimis.

  1 
  Ekologiškas aplankas su lapais užrašams

  Ekologiškas aplankas (apytiksliai A4 formato) su sąsiuviniu (20 vnt tuščių lapų) ir perdirbtu kartoniniu rašikliu.

  1 
  Ekologiškas aplankas dokumentams

  Ekologiškas aplankas dokumentams.

  1 
  Aplankas su lapeliais užrašams

  Aplankas su lapeliais užrašams (apytiksliai A5 formato) su užrašų knygele (70 vnt lapų), 25 vnt lipdukų 10 x 7,5 cm dydžio, 125 vnt mini lipdukų 7,5 x 1,5 cm dydžio, taip pat pridėtu perdirbto kartono rašikliu. 

  1 
  Aplankas su užrašų knygute ir lipniais lapeliais

  Aplankas su užrašų knygute (apytiksliai A4) ir lipniais lapeliais, iškirpta rankenėle, 150 vnt lipnių lapelių, užrašų knygele (25 vnt brūkšniniais lakštais, vienpusis spausdinimas) ir rašikliu.

  1 
  Aplankas su užrašų knygute

  Aplankas su užrašų knygute (40 lapų su pamušalu), bambuko liniuote (15 cm), kartoniniu rašikliu su plastikinėmis apdailos dalimis, dviem pieštukais ir jų galąstuvu, trintuku, lipniomis pastabomis (25 vnt. vienai spalvai), lipniu bloknotu ir vidine kišenėle.

  1 
  Ekologiškas laikiklis su skyreliu vizitinėms kortelėms

  Ekologiškas laikiklis su skyreliu vizitinėms kortelėms, liniuote, 150 vnt lipdukų, 160 vnt tuščių lapelių ir rašikliu.

  1 
  Ekologiškas laikiklis

  Ekologiškas laikiklis, kuriame yra kubas su dangteliu, nedideli 5 skirtingų spalvų lapeliai (po 25 vnt.) Ir 1 blokelis didesnių lipdukų (150 vnt.), Vidinis skyrius gali būti naudojamas kaip rašiklių laikiklis.  

  1 
  Medvilninis sulankstomas maišelis

  100% medvilninis sulankstomas maišelis (100 g / m²). Šis produktas tiekiamas išskleistas. Ant jo galima dėti savo reklamą.

  1 
  Spalvingas raištelinis maišelis

  Spalvingas 100% medvilninis maišelis su raišteliias. Galima rinktis iš įvairių spalvų ir dėti savo spaudą.

  1 
  Vienspalvis medvilninis virvelinis maišas

  Vienspalvis medvilninis virvelinis maišas (103 g / m²). Galima ant jo dėti savo reklamą.

  1 
  Medvilninis maišas su spalvotomis rankenomis

  100% medvilninis maišelis (140 g / m²) su 60 cm ilgio spalvotomis rankenomis. Galima rinktis iš įvairių spalvų ir dėti savo reklamą.

  1 
  Maišelis su trumpomis rankenomis

  100% medvilninis maišelis su 30 cm ilgio rankenomis. 

  1 
  Natūralus medvilninis maišelis

  Natūralus 100% medvilninis maišelis su 75 cm ilgio rankenomis. Galima ant jo dėti savo reklamą.

  1 
  Spalvingas medvilninis maišelis

  Spalvingas medvilninis maišelis (100 g / m²) su 75 cm rankenomis. Galima rinktis iš įvairių spalvų ir dėti savo reklamą.

  1 
  Medvilninis maišelis su juostinėmis rankenomis

  100% medvilninis maišelis (140 g / m²) su 65 cm juostinėmis rankenomis. 

  1 
  Perdirbtas medvilninis maišelis

  Perdirbtas medvilninis maišelis (150g / m²) su 65 cm ilgio rankenomis.

  1 
  Patogus medvilninis maišelis

  100% medvilninis raištelinis maišelis (180 g / m²). 

  1 
 • Ekologiškas gyvenimo būdas ir ekologiškų prekių vartojimas bei naudojimas yra ypatingai svarbus šiuolaikiniame pasaulyje. Kaip jau yra žinoma, pasaulyje itin daug vartojama plastiko ir sudėtingai bei ilgą laiką yrančių plastiko gaminių. Norėdami puoselėti ir saugoti gamtą mes galime vartoti ir naudoti ekologiškus gaminius. Mūsų kasdienybėje plačiai naudojami įvairūs puodeliai, rašikliai, maišeliai ar kiti biuro reikmenys. Kelioninius puodelius mes galime rinktis ekologiškus iš bambuko ar ryžių pluoštų, įvairių spalvų arba vienspalvius. Taip pat su silikonine juostele, kad nebūtų karšta paimti į ranką ir su dangteliu, kad neišsipiltų bei būtų patogu gerti. Juos galima pasiimti kartu su savimi keliaujant, išėjus pasivaikščioti ar važiuojant įvairiu transportu. Ant jų taip pat galima dėti įvairią savo įmonės reklamą ar logotipą. Tai puiki dovana draugui, klientui ar kolegai. Taip pat mūsų kasdienybėje dažnai naudojami maišeliai. Natūralūs, medvilniniai, daugkartinio naudojimo, ekologiški maišeliai yra puiki alternatyva plastikiniams. Juos galima naudoti daug kartų bei pasirinkti iš įvairių spalvų. Ekologiški maišeliai turi įvairaus ilgio rankenas, kad būtų patogu neštis tiek rankoje tiek užsidėjus ant peties ar su virvutėmis nešiojant kaip kuprinę. Ant jų taip pat galima dėti savo reklamą ir dovanoti šiuos ekologiškus maišelius savo draugams ar klientams. Taip pat ir visi biuro reikmenys gali būti ekologiški. Įdomaus dizaino ir stilingos perdirbto kartono, spalvingais viršeliais užrašų knygutės surištos spirale, ekologiški, perdirbto kartono aplankai dokumentams susidėti, ekologiškos pieštukinės su atskirais skyreliais rašikliams, vizitinėms kortelėms ir lipniems lapeliams bei ekologiški elegantiški ir stilingi, įvairių spalvų rašikliai, kurie gali būti pagaminti iš įvairių ekologiškų perdirbtų priemonių. Tai perdirbtas kartonas, suspaustas kartonas, perdirbtų šiaudų ir kamštinės dangos, perdirbto popieriaus, laikraščių, kvietinių šiaudų pluoštų, kamštinės dangos bei bambukas. Ekologiški rašikliai yra su neslystančiu korpusu bei gali būti su kamšteliu. Ant visų biuro reikmenų ir rašiklių galima dėti Jūsų įmonės logotipą. Tai puiki simbolinė dovana Jūsų klientui, kuri ne tik yra praktiška, bet ir ekologiška, tausojanti gamtą ir aplinką. Todėl maloniai kviečiame šias ekologiškas prekes įsigyti mūsų elektroniniame kataloge, pateikiant užklausą apie patinkančią prekę. Jums tereikia supildyti formą, parašant kiekį ir logotipo spalvas bei palikti savo kontaktus. Mūsų ofisas yra įsikūręs Vilniuje ir galite atvykti gyvai apžiūrėti vietoje esančius pavyzdžius. Jūsų užsakytas prekes ar prekių pavyzdžius siunčiame visoje Lietuvoje greitai pristatydami į visus miestus.