Kompaktiški, talpūs, spalvoti, matomi ir patogūs lagaminai - Jūsų kelionėms

 • Kelioninis saugus lagaminas

  600D EVA kelioninis vežimėlis su dviem pusiau standžiais priekiniais skyriais, išklotu interjeru ir vidine kišenėle. Ant nugaros yra etiketė atpažinimui. Vežimėlis turi ištraukiamą aliumininę rankeną su spyruokle.

  1 
  Lagaminas su standžiu priekiniu skyriumi

  600D ir EVA lagaminas su pusiau standžiu priekiniu skyriumi ir pamušalu. Nugaroje yra identifikavimo etiketė ir ištraukiama spyruoklinė aliumininė rankena.  

  1 
  Patogus kelioninis lagaminas

  Patogus kelioninis lagaminas ABS ir PET su pamušalu ir pertvara. Sudėtyje yra 4 pasukami dvigubi ratai, spyruoklinė aliuminio ištraukiama rankena ir apsauginė spyna su kodu šone. Priekyje lagamino yra nuimama metalinė plokštė.

  1 
  Kelioninis lagaminas

  Kelioninis lagaminas ABS ir PC su pamušalu ir pertvara. Turi 4 dvigubus pasukamus ratukus, ištraukiamą aliumininę rankeną, pakrautą spyruokle. Šone yra saugos užraktas su kodu.  

  1 
  Kelioninis lagaminas su ratukais

  Kelioninis lagaminas su pamušalu, pertvara ir keturiais pasukamais ratais. Komplekte yra spyruoklinė ištraukiama aliuminio rankena ir šoniniu būdu užkoduota saugos spyna. Priekyje yra nuimama magnetinė plokštė.

  1 
  „Executive“ kuprinė - lagaminas

  „Executive“ kuprinė - lagaminas 1680D metaliniai ratai, aliumininė vežimėlio rankena, paminkštintas 15,6  colio nešiojamojo kompiuterio skyrius, prailginamas juosmuo, priekinė kišenėlė, rankena su pamušalu ir (nuimama) pečių juosta. 

  1 
  Verslo kuprinė - lagaminas

  Verslo kuprinė - lagaminas, 600D nailonas su metaliniais išvaizdos ratukais, prailgintu liemeniu ir priekine kišenėle.

  1 
  Tvirtas lagaminas

  Lagaminas 600D didelio tankio ypač tvirtas dviejų spalvų poliesterio audinys. Su prailginama sistema. Viena priekinė kišenė ir vienas užsegamas pagrindinis skyrius. 

  1 
  Standartinis lagaminas

  Standartinis lagaminas 300D didelio tankio, ypač tvirtas audinys. Su ištraukiama vežimėlių sistema, sidabro spalvos ratais ir reguliuojamu pečių dirželiu. Viena priekinė kišenė ir vienas užsegamas pagrindinis skyrius. 

  1 
  Lagaminas dokumentams

  Visi Jūsų dokumentai bus saugiai supakuoti į šį verslo lagaminą. Popierius ir nešiojamąjį kompiuterį galima gražiai įdėti į vieną iš skyrių, kai kuriuos iš jų galima užrakinti. Dviguba vamzdžių lagamino sistema skirta stabilumui Jūsų kelyje. 

  1 
  „City Trolley“ lagaminas

  „City Trolley“ lagaminas, paminkštintas mikropluoštas ir pilka zomšos detalė, 4 skyriai, ypač didelė anga, kad būtų lengva pasiekti, atskirus lagamino skyrius. Tvirtas pagrindas, apie 40 l talpos.

  1 
  Lagaminas - krepšys ant ratukų

  Lagaminas - krepšys ant ratukų 600D ir 210D ripstop, didelis pagrindinis skyrius su užtrauktuku. Daugybė vidinių kišenėlių su užtrauktukais, įskaitant vieną nuimamą tinklo užtrauktuko kišenėlę. Aliumininė vežimėlio rankena atitinkamos spalvos.

  1