Reklaminiai drabužiai su Jūsų įmonės logotipu, sklandžiai Jūsų įmonės reklamai

 • Dryžuoti marškinėliai apvalia apykakle

  Dryžuoti marškinėliai apvalia apykakle, trumpos rankovės ir šambre audinio detalės ties apykakle.

  1 
  Dryžuoti marškinėliai ilgomis rankovėmis

  Dryžuoti marškinėliai ilgomis rankovėmis ir apvalia apykakle.

  1 
  Marškinėliai REGENT KIDS

  Marškinėliai REGENT KIDS su trumpomis rankovėmis.

  1 
  Marškinėliai MILO KIDS

  Marškinėliai MILO KIDS, lastikinio pynimo apvali apykaklė, trumpos rankovės, sutvirtinanti juostelė vidinėje apykaklės pusėje.

  1 
  Marškinėliai MARTIN KIDS

  Marškinėliai MARTIN KIDS, apvali apykaklė, prigludę.

  1 
  Marškinėliai apvalia apykakle

  Marškinėliai apvalia apykakle ir trumpomis rankovėmis.

  1 
  Marškinėliai su reglano rankovėmis

  Marškinėliai su reglano rankovėmis ir prailginta nugara.

  1 
  Polo marškinėliai vaikams

  Polo marškinėliai vaikams, trumpos rankovės, prakirptė su 2 audinio spalvos sagomis.

  1 
  Polo marškinėliai

  Polo marškinėliai, trumpos rankovės, prakirptė su 3 audinio spalvos sagutėmis, tiesi apačia su šoniniais skeltukais.

  1 
  Bliuzonas

  Bliuzonas pakietinta apykakle, lastikinio pynimu su elastanu rankogaliais, apykakle ir apačia.

  1 
  Užtrauktuku segamas bliuzonas su gobtuvu

  Užtrauktuku segamas bliuzonas su gobtuvu, įstatytos rankovės, 2 kengūrinės kišenės, gobtuvas, lastikinio pynimo apačia ir rankogaliai.

  1 
  Flyzo džemperis su užtrauktuku

  Flyzo džemperis su užtrauktuku, 2 užtrauktuku segamos kišenės, rankogaliai su elastanu, pusmėnulio formos nugara, saugus vidinis raištelis apačioje, pakietinta apykaklė, nesipumpuruoja.

  1 
  Minkšto paviršiaus džemperis su gobtuvu

  Minkšto paviršiaus džemperis su gobtuvu, 2 užtrauktuku užsegamos šoninės kišenės, 1 segama užtrauktuku priekinė kišenė, reguliuojami velcro užsegimu rankogaliai, gobtuvas be raištelių.

  1 
  Vėjui nepralaidi striukė

  Vėjui nepralaidi striukė, ištisinis priekinis užtrauktukas, apykaklėje paslėptas gobtuvas, 2 išorinės kišenės su užtrauktukais, galima sulankstyti ir pritvirtinus elastiniais dirželiais nešioti ant juosmens, ventiliaciniai plyšeliai, saugus raištelis apačioje.

  1 
  Kontrastingi marškiniai

  Kontrastingi marškiniai, V formos apykaklė kontrastingo kirpimo ir kontrastingi šoniniai tinklelio įsiuvai.

  1 
  Kontrastingi šortai

  Kontrastingi šortai, juosmuo su elastanu ir raišteliu, kontrastingi tinklelio įsiuvai šonuose.

  1 
  Marškiniai trumpomis rankovėmis

  Marškiniai trumpomis rankovėmis, V formos apykaklė, kontrastingos spalvos detalės ant apykaklės ir rankogalių.

  1 
  Standartiniai šortai vaikams

  Standartiniai šortai vaikams, juosmuo su elastanu ir raišteliais, pakietintos detalės.

  1 
  Klubo treningas

  Klubo treningas. Švarkas: rankogaliai ir juosmens detalės su elastanu, pagrindinis užsegimas segamas užtrauktuku, 2 užtrauktuku segamos kišenės, dideli kontrastingos spalvos, kvėpuojančios medžiagos įsiuvai šonuose ir rankovėse padeda užtikrinti prakaito kontrolę, ženklintas užtrauktuko vedžioklis. Kelnės: juosmuo su elastanu, 2 užtrauktuku segamos kišenės, lengvai sutraukta apačia, kontrastingos spalvos tinklelio įsiuvai.

  1 
  Marškinėliai bėgiojimui ilgomis rankovėmis

  Marškinėliai bėgiojimui ilgomis rankovėmis su užtrauktuku segama apykakle, reglano rankovėmis, grandininėmis siūlėmis, kvėpuojančio tinklelio šoniniais įsiuvais, kilpa nykščiui.

  1 
  Marškinėliai bėgiojimui trumpomis rankovėmis

  Marškinėliai bėgiojimui trumpomis rankovėmis ir apvali apykaklė, reglano rankovės, grandininės siūlės, kvėpuojantys, tinklelio įsiuvai šonuose, šviesą atspindinčios detalės.

  1 
  Bėgiojimo kelnės

  Bėgiojimo kelnės. Elastinis juosmuo, grandininės siūlės, raištelis ties juosmeniu, tinklelio įsiuvai galinėje kelio pusėje ir tarpkojyje, šviesą atspindinčios detalės, vidinė kišenė raktams.

  1 
  Lengva bėgiojimo striukė

  Lengva bėgiojimo striukė. Maža aukšta apykaklė, pašiltintas, tvirto audinio priekis ir nugara, apačia ir gobtuvas su elastanu, kvėpuojančios, tamprios detalės, 2 priekinės kišenės.

  1 
  Bėgiojimo šortai

  Bėgiojimo šortai su elastiniu juosmeniu, raišteliais ties juosmeniu, pilkais kontrastingais apsiuvimais, kvėpuojančio tinklelio įsiuvais tarpkojyje, šviesą atspindinčiomis detalėmis ir vidine kišenėle raktams.

  1 
  Marškiniai trumpomis rankovėmis

  Marškiniai trumpomis rankovėmis su V formos apykakle ir kontrastingos spalvos detalėmis ant apykaklės ir rankogalių.

  1 
  Standartiniai šortai

  Standartiniai šortai. Juosmo su elastanu ir raišteliais, pakietintos detalės.

  1 
  Ploni marškinėliai trumpomis rankovėmis

  Ploni marškinėliai trumpomis rankovėmis. Madinga apykaklė su kontrastingos spalvos apsiuvimu, reglano rankovės, dideli tinklelio audinio įsiuvai šonuose ir kvėpuojančio tinklelio įsiuvai rankovėse, užtikrinantys prakaito kontrolę. Prailginta, suapvalinta apačia nugaroje, pakietintos detalės.

  1 
  Klubo treningas

  Klubo treningas. Švarkas: rankogaliai ir juosmens detalės su elastanu, pagrindinis užsegimas užtrauktuku, 2 kišenės segamos užtrauktuku, dideli kontrastingos spalvos ir kvėpuojančios medžiagos įsiuvai šonuose ir rankovėse, kurie padeda užtikrinti prakaito kontrolę, ženklintas užtrauktuko vedžioklis. Kelnės: juosmuo su elastanu, 2 užtrauktuku segamos kišenės, lengvai sutraukta apačia, kontrastingos spalvos tinklelio įsiuvai.

  1 
  Futbolo kojinės suaugusiems ir vaikams

  Futbolo kojinės suaugusiems ir vaikams. Žakardinis logotipas ir dydis.

  1 
  Skiriamieji marškinėliai

  Skiriamieji marškinėliai apvalia apykakle, audinio spalvos apsiuvimas ir juosta ant rankovių ties apykakle, lengvi solidūs ir tvirti.

  1 
  Marškinėliai su reglano rankovėmis

  Marškinėliai su reglano rankovėmis.

  1 
  Sportiniai marškinėliai ilgomis rankovėmis

  Sportiniai marškinėliai ilgomis rankovėmis, apvalia ir apsiūta apykakle.

  1 
 • Visuomenėje vyrauja toks posakis: „Pasitinka pagal išvaizdą...“. Pirmas žvilgsnis ir pirmas kontaktas, kaip Jus sutiks kitas žmogus yra labai svarbus. Mūsų išvaizdoje didžiąją dalį sudaro apranga. Taip kaip mes atrodome, kaip esame apsirengę, taip mus identifikuos kitas žmogus ir susidarys apie mus vienokią ar kitokią nuomonę. Drabužiai gali atlikti ne tik savo pagrindinę funkciją – saugoti nuo šalčio, bet ir būti praktiška bei efektyvi priemonė reklamos plėtrai įvairiuose renginiuose, šventėse ar kasdieninėje veikloje. Galima rinktis iš marškinėlių, polo marškinėlių, džemperių, striukių, liemenių ar sportinės aprangos tiek suaugusiems tiek ir vaikams visiems sezonų laikams. Tai kokybiški, patogūs, įvairių spalvų ir dizainų drabužiai. Stilingi marškinėliai ir klasikiniai polo marškinėliai puikiai pravers vasarą ir šiltuoju metų laiku. Ant jų puikiai tiks Jūsų įmonės reklama. Tai gali būti logotipas ir/ar bet koks tekstas ar įmonės rekvizitai. Striukės, liemenės ir džemperiai Jums pasitarnaus vėsiuoju ir šaltuoju metų sezonu. Šie drabužiai yra itin praktiški ir patogūs, nes yra su gobtuvais, užtrauktukais užsegamomis kišenėmis, pašiltintu vidumi ir ant jų taip pat galima dėti prekinio ženklo personalizuotą efektyvią reklamą. O jeigu nuspręsite įsigyti aprangą sportui tai galite padaryti mūsų elektroniniame kataloge. Sporto drabužiai yra patogios ir tvirtos medžiagos, puikiai sugeriantys drėgmę. Ant jų taip pat galite dėti savo įmonės reklamą. Visi reklaminiai drabužiai gali būti įdomi ir originali dovana klientui, kolegai ar draugui. Mūsų elektroniniame kataloge rasite tiek darbo rūbų tiek laisvalaikio aprangos visiems sezonams ar vaikų aprangą. Todėl maloniai kviečiame šiuos drabužius įsigyti kataloge pateikiant užklausą apie Jus dominančią prekę. Jums tereikia supildyti formą, parašant kiekį ir logotipo spalvas ar bet kokį kitokį tekstą bei palikti savo kontaktus. Mūsų ofisas yra įsikūręs Vilniuje ir galite atvykti gyvai apžiūrėti vietoje esančius pavyzdžius. Jūsų užsakytas prekes ar prekių pavyzdžius siunčiame visoje Lietuvoje greitai pristatydami į visus miestus.