Apranga sportui

 • Marškinėliai bėgiojimui ilgomis rankovėmis

  Marškinėliai bėgiojimui ilgomis rankovėmis su užtrauktuku segama apykakle, reglano rankovėmis, grandininėmis siūlėmis, kvėpuojančio tinklelio šoniniais įsiuvais, kilpa nykščiui.

  1 
  Marškinėliai bėgiojimui trumpomis rankovėmis

  Marškinėliai bėgiojimui trumpomis rankovėmis ir apvali apykaklė, reglano rankovės, grandininės siūlės, kvėpuojantys, tinklelio įsiuvai šonuose, šviesą atspindinčios detalės.

  1 
  Bėgiojimo kelnės

  Bėgiojimo kelnės. Elastinis juosmuo, grandininės siūlės, raištelis ties juosmeniu, tinklelio įsiuvai galinėje kelio pusėje ir tarpkojyje, šviesą atspindinčios detalės, vidinė kišenė raktams.

  1 
  Lengva bėgiojimo striukė

  Lengva bėgiojimo striukė. Maža aukšta apykaklė, pašiltintas, tvirto audinio priekis ir nugara, apačia ir gobtuvas su elastanu, kvėpuojančios, tamprios detalės, 2 priekinės kišenės.

  1 
  Bėgiojimo šortai

  Bėgiojimo šortai su elastiniu juosmeniu, raišteliais ties juosmeniu, pilkais kontrastingais apsiuvimais, kvėpuojančio tinklelio įsiuvais tarpkojyje, šviesą atspindinčiomis detalėmis ir vidine kišenėle raktams.

  1 
  Marškiniai trumpomis rankovėmis

  Marškiniai trumpomis rankovėmis su V formos apykakle ir kontrastingos spalvos detalėmis ant apykaklės ir rankogalių.

  1 
  Standartiniai šortai

  Standartiniai šortai. Juosmo su elastanu ir raišteliais, pakietintos detalės.

  1 
  Ploni marškinėliai trumpomis rankovėmis

  Ploni marškinėliai trumpomis rankovėmis. Madinga apykaklė su kontrastingos spalvos apsiuvimu, reglano rankovės, dideli tinklelio audinio įsiuvai šonuose ir kvėpuojančio tinklelio įsiuvai rankovėse, užtikrinantys prakaito kontrolę. Prailginta, suapvalinta apačia nugaroje, pakietintos detalės.

  1 
  Klubo treningas

  Klubo treningas. Švarkas: rankogaliai ir juosmens detalės su elastanu, pagrindinis užsegimas užtrauktuku, 2 kišenės segamos užtrauktuku, dideli kontrastingos spalvos ir kvėpuojančios medžiagos įsiuvai šonuose ir rankovėse, kurie padeda užtikrinti prakaito kontrolę, ženklintas užtrauktuko vedžioklis. Kelnės: juosmuo su elastanu, 2 užtrauktuku segamos kišenės, lengvai sutraukta apačia, kontrastingos spalvos tinklelio įsiuvai.

  1 
  Futbolo kojinės suaugusiems ir vaikams

  Futbolo kojinės suaugusiems ir vaikams. Žakardinis logotipas ir dydis.

  1 
  Skiriamieji marškinėliai

  Skiriamieji marškinėliai apvalia apykakle, audinio spalvos apsiuvimas ir juosta ant rankovių ties apykakle, lengvi solidūs ir tvirti.

  1 
  Marškinėliai su reglano rankovėmis

  Marškinėliai su reglano rankovėmis.

  1 
  Sportiniai marškinėliai ilgomis rankovėmis

  Sportiniai marškinėliai ilgomis rankovėmis, apvalia ir apsiūta apykakle.

  1 
  Sportiniai marškiniai

  Sportiniai marškiniai su apsiūta apykakle ir rankovių iškirptėmis.

  1