Talpūs krepšiai sportui, laisvalaikui, darbui, kelionėms

 • Sportinis krepšys su spalvinga juostele

  Sportinis krepšys su spalvinga juostele 300D ir 1680D, pamušalu viduje ir apačioje su pusiau standžia lenta. Krepšyje yra 1 priekinė kišenė su užtrauktuku ir 2 šoninės kišenės: 1 kišenė tinkleliu ir kita kišenė su užtrauktuku. Pečių diržas yra reguliuojamas ir su paminkštinimu. 

  1 
  Verslo sportinis krepšys

  Verslo sportinis krepšys iš 840D žakardo ir 300D pamušalu. Jame yra priekinės kišenės, apačia su pusiau standžia lenta, reguliuojamas pečių diržas su paminkštinimu.

  1 
  Kelioninis spalvingas krepšys

  Kelioninis spalvingas krepšys iš 600D poliesterio su reguliuojamu pečių dirželiu, 1 pagrindine kišene, 2 papildomomis kišenėmis ir kietu dugnu.  

  1 
  Sportinis krepšys su rankenomis

  Sportinis krepšys su rankenomis iš 600D poliesterio su reguliuojamu pečių dirželiu, 1 pagrindine kišene ir 2 papildomomis kišenėmis bei kietu dugnu. 

  1 
  Patogus sportinis krepšys

  Patogus sportinis krepšys 600D su pusiau standžia lenta ant dugno. Jame yra priekinė kišenėlė ir šoninė kišenė batams, abi su užtrauktukais. Šis krepšys turi reguliuojamą pečių juostą. 

  1 
  Spalvingas sportinis krepšys

  Spalvingas sportinis krepšys 600D su pusiau standžia lenta viduje. Šiame krepšyje yra reguliuojamas pečių diržas su paminkštinimu.

  1 
  Neperšlampamas krepšys

  Neperšlampamas krepšys iš brezento su peties dirželiu, 500D. 

  1 
  Sulankstomas gimnastikos krepšys

  Sulankstomas gimnastikos krepšys 210D „ripstop“ su priekine kišenėle. Šis krepšys tiekiamas išskleistas. 

  1 
  Florida sportinis krepšys

  Florida sportinis krepšys  su 600D „ripstop“, priekine kišenėle su užtrauktuku, šonine kišenėle, batams laikyti skirta kišenėle, rankenomis ir pečių dirželiu, 4 stovų kojomis ant pagrindo.

  1 
  Stilingas sportinis krepšys

  Sportinius ir kelionių reikmenis stilingai laikykite krepšyje „Supreme“. Šis lengvas ir ilgaamžis 600D poliesterio maišelis su puodeliu turi erdvų pagrindinį skyrių su lengvai pasiekiama „U“ formos anga ir erdvia vieta Jūsų drabužiams. Priekinė kišenėlė su užtrauktuku, reguliuojamu pečių dirželiu ir dvigubomis viršutinėmis rankenomis patogumui ir universalumui. Patogi viršutinė kišenė, leidžianti lengvai pasiekti sportinį buteliuką.

  1 
  Kelioninis krepšys

  Stilingas, sportiškas mikropluošto krepšys, kuriame galite laikyti supakuotus savo drabužius, higienos reikmenis, aksesuarus ir kitus būtiniausius daiktus. 

  1 
  Laisvalaikio krepšys su USB išvestimi

  Šiuolaikiškas ir minimalistinis 600D poliesterio laisvalaikio krepšys su PU rankenomis ir patogiu pečių dirželiu. Didelis pagrindinis skyrius su daug vietos įvairiems ar sporto reikmenims. Lengvai prijunkite „powerbank“ prie integruoto USB įkrovimo prievado ir įkraukite telefoną ar planšetinį kompiuterį keliaudami. Dešinėje pusėje yra greitai prieinamos kišenėlės. 

  1 
  „Swiss Peak“ sportinė kuprinė

  Lengvas 1680D ir 600D poliesterio krepšys „viename“. Veikia ir kaip kuprinė, ir kaip rankinė. Jame yra erdvus pagrindinis skyrius su U formos viršutiniu užtrauktuku, šoninis skyrelis batams arba nešvariems drabužiams ir šoninė kišenė su užtrauktuku. Nugarėlė su laikikliu buteliukui ir greitai prieinama kišenėle. Priekinė kišenė su užtrauktuku ir 2 RFID apsaugotais skyriais. Reguliuojami pečių dirželiai, skirti patogiam ir universaliam nešiojimui. 

  1 
  Patogus laisvalaikio krepšys

  Reklaminis laisvalaikio krepšys su logotipu

  1