Maži skėčiai puikiai tiks žmonėms, mėgstantiems kompaktiškus daiktus, patogus suskleidžiamas skėtis ras vietą pas kiekvieną namuose

 • Itin tvirtas automatinis atidaromas / uždaromas mini skėtis

  Itin tvirtas automatinis atidaromas / uždaromas mini skėtis. Patogi automatinė atidarymo / uždarymo funkcija greitam atidarymui ir uždarymui. Lengvai valdomas skėtis dėl lengvai stumdomo apsauginio bėgelio. Aukštos kokybės vėjui nepralaidi sistema FARE®-FlexBar, užtikrinanti maksimalų rėmo lankstumą audringomis oro sąlygomis. Teflon ™ audinys apsaugo skėtį nuo vandens ir nešvarumų. „Soft-Touch“ rankeną galima ženklinti reklama, taip pat yra patogi įmautė su tinkliniu įdėklu ir praktiška virvele.

  1 
  Dviejų spalvų patrauklus automatinis mini skėtis

  Dviejų spalvų patrauklus automatinis mini skėtis. Patogi automatinė atidarymo / uždarymo funkcija greitam atidarymui ir uždarymui. Lengvai valdomas skėtis dėl lengvai stumdomo apsauginio bėgelio. Aukštos kokybės vėjui nepralaidi sistema, užtikrinanti maksimalų rėmo lankstumą audringomis oro sąlygomis. „Soft-Touch“ rankena su integruotu mygtuku, spalvotas rankenos dirželis  ir reklaminė etikečių galimybė.  

  1 
  Madingas automatinis atidaromas / uždaromas mini skėtis su populiariu kamufliažiniu piešiniu

  Madingas automatinis atidaromas / uždaromas mini skėtis su populiariu kamufliažiniu piešiniu. Patogi automatinė atidarymo / uždarymo funkcija greitam atidarymui ir uždarymui. Lengvai valdomas skėtis dėl lengvai stumdomo apsauginio bėgelio. Aukštos kokybės vėjui nepralaidi sistema, užtikrinanti maksimalų rėmo lankstumą audringomis oro sąlygomis. Patogi „Soft-Feel“ rankena su integruotu mygtuku, elastinga kilpa ir reklaminė etikečių galimybė. 

  1 
  Madingas automatinis atidaromas / uždaromas mini skėtis

  Madingas automatinis atidaromas / uždaromas mini skėtis. Patogi automatinė atidarymo / uždarymo funkcija greitam atidarymui ir uždarymui. Lengvai valdomas skėtis dėl lengvai stumdomo apsauginio bėgelio. Aukštos kokybės vėjui nepralaidi sistema, užtikrinanti maksimalų rėmo lankstumą audringomis oro sąlygomis. „Soft-Touch“ rankena suderinta spalva su gaubto sidabriniu mygtuku, elastinga kilpa ir reklaminė etikečių galimybė. 

  1 
  Tvirtas rankinis mini skėtis su danga, pagaminta iš perdirbto plastiko

  Tvirtas rankinis mini skėtis su danga, pagaminta iš perdirbto plastiko. Lengvai valdomas skėtis dėl lengvai stumdomo apsauginio bėgelio. Aukštos kokybės vėjui nepralaidi sistema, užtikrinanti maksimalų rėmo lankstumą audringomis oro sąlygomis. STANDARD 100 by OEKO-TEX® sertifikuota dangos medžiaga pagaminta iš perdirbto plastiko, taip pat ir rankena pagaminta iš perdirbto plastiko su reklaminiu etikečių pasirinkimu. 

  1 
  Stilingas rankinis mini skėtis su spalvingais elementais

  Stilingas rankinis mini skėtis su spalvingais elementais. Lengvai valdomas skėtis dėl lengvai stumdomo apsauginio bėgelio. Aukštos kokybės vėjui nepralaidi sistema, užtikrinanti maksimalų rėmo lankstumą audringomis oro sąlygomis. OEKO-TEX® sertifikuota STANDARD 100 pagaminta  iš perdirbto plastiko  medžiagos. Skėtis yra ekologiškas dėl originalios dangos „waterSAVE“  medžiagos. Patrauklus dizainas dėl spalvoto rėmo, siūlių. Minkšta rankena su reklamine etikete, skėčio rankovė yra dekoruota spalvota siūle.

  1 
  Išmanusis rankinis mini skėtis su madingais atšvaitais kampuose

  Išmanusis rankinis mini skėtis su madingais atšvaitais kampuose. Lengvai valdomas skėtis dėl lengvai stumdomo apsauginio bėgelio. Aukštos kokybės vėjui nepralaidi sistema, užtikrinanti maksimalų rėmo lankstumą audringomis oro sąlygomis, skėčio kampai padengti 3M ™ Scotchlite ™ atspindinčia medžiaga. Ergonomiškos formos išskirtinė rankena, patogi rankovė su mygtuku. Šio skėčio dizainas buvo apdovanotas „reddot“ dizaino apdovanojimu 2011 metais.

  1 
  Spalvingas rankinis mini skėtis su nuostabiu spalvų dizainu

  Spalvingas rankinis mini skėtis su nuostabiu spalvų dizainu. Lengvai valdomas skėtis dėl slenkančio apsauginio bėgelio, turi neperpučiamas vėjo savybes, kurios užtikrina didesnį rėmo lankstumą ir stabilumą vėjuotomis oro sąlygomis, Skėčio paviršius yra padengtas keliais motyvais ant dviejų skirsnių. Balto lietaus debesies motyvas yra matomas kuomet skėtis yra sausas, o vaivorykštės motyvas išryškėja kuomet skėtis yra drėgnas. „Soft-Touch“ rankena yra su galimybe reklaminiam ženklinimui.

  1 
  Patrauklus rankinis mini skėtis iš aliuminio

  Patrauklus rankinis mini skėtis iš aliuminio, kuris turi neperpučiamas vėjo savybes, kurios užtikrina didesnį rėmo lankstumą ir stabilumą vėjuotomis oro sąlygomis. Rankenėlę galima ženklinti reklama.

  1 
  Itin lengvas rankinis mini skėtis su aliuminiu rėmu

  Itin lengvas rankinis mini skėtis su aliuminiu rėmu. Lengvai valdomas skėtis dėl slenkančio apsauginio bėgelio, turi neperpučiamas vėjo savybes, kurios užtikrina didesnį rėmo lankstumą ir stabilumą vėjuotomis oro sąlygomis, „Soft-Touch“ rankena yra su elastine kilpa ir reklamine etikete. Tinkamas nešiotis rankinėje dėl savo mažo svorio.

  1 
  Patrauklus rankinis mini skėtis

  Patrauklus rankinis mini skėtis. Lengvai valdomas skėtis dėl slenkančio apsauginio bėgelio, turi neperpučiamas vėjo savybes, kurios užtikrina didesnį rėmo lankstumą ir stabilumą vėjuotomis oro sąlygomis, „Soft-Touch“ rankena yra su elastine kilpa ir reklamine etikete.

  1