Striukės ir liemenės

 • Šilta ir vandeniui nepralaidi striukė

  Šilta ir vandeniui nepralaidi striukė segama užtrauktuku, nusegamas gobtuvas, lastikinio pynimo vidiniai rankogaliai, 2 priekinės kišenės segamos užtrauktuku, 1 vidinė kišenė segama užtrauktuku, raištelis apačioje, vidinis antsiuvas ženklinimui.

  1 
  Šilta striukė ROBYN

  Šilta striukė ROBYN segama ištisiniu užtrauktuku su dvigubu vedžiokliu ir atvartais su Velcro juostomis bei paslėptomis spraudėmis, gobtuvas apykaklėje, flyzinis apykaklės pamušalas, 2 išorinės kišenės segamos užtrauktuku ir su atvartais, 1 vidinė kišenė, reguliuojami rankogaliai.

  1 
  Pašiltinta striukė su flyzo pamušalu

  Pašiltinta striukė su flyzo pamušalu, ištisinis priekinis užtrauktukas su uždengiamu prarėžu ir spraudėmis, užsegimu reguliuojami rankogaliai, įvairios kišenės, apykaklėje paslėptas gobtuvas su velcro užsegimu, SBS užtrauktukai.

  1 
  Pašiltinta striukė WILSON MEN

  Pašiltinta striukė segama užtrauktuku, 2 priekinės užtrauktuku segamos kišenės, 2 vidinės kišenės, siaura aukšta apykaklė, prigludus.

  1 
  Stipriai pašiltinta striukė

  Stipriai pašiltinta, šilumą sulaikanti striukė, reguliuojamas gobtuvas su raišteliu ir fiksatoriais, 2 priekinės užtrauktuku segamos kišenės ir 2 vidinės kišenės, reguliuojami rankogaliai, raištelis ir fiksatoriai apačioje.

  1 
  Lengvai pašiltinta striukė

  Lengvai pašiltinta striukė, 2 kišenės segamos madingais užtrauktukais, kurie sutampa su pamušalu, aukšta apykakle, prigludusio siuvimo, audinio spalvos apsiuvimas rankogaliuose ir apačioje.

  1 
  Autentiška piloto striukė

  Autentiška piloto striukė segama užtrauktuku, lastikinio pynimo apykaklė, rankogaliai ir apačia, 2 kišenės su atvartais ir spraudėmis, 1 užtrauktuku segama kišenė ant rankovės, kontrastingas orandžinis pamušalas.

  1 
  Dviejų audinių striukė

  Dviejų audinių striukė segama užtrauktuku, apvali apykaklė su spraudėmis, kontrastingos juostos, 2 užtrauktuku segamos kišenės, lastikinio pynimo nugara ir rankogaliai.

  1 
  Striukė ROADY

  Striukė ROADY segama užtrauktuku, lastikinio pynimo apykaklė, rankogaliai ir apačia, 2 priekinės kišenės, 1 vidinė kišenė.

  1 
  Vėjui ir vandeniui nepralaidi striukė su spraudėmis

  Vėjui ir vandeniui nepralaidi striukė su spraudėmis, reglano rankovės, 2 šoninės kišenės, elastano rankogaliai, sutraukiamas raištelis apačioje.

  1 
  Vėjui ir vandeniui nepralaidi striukė su pamušalu

  Vėjui ir vandeniui nepralaidi striukė su pamušalu ir kontrastingos spalvos užtrauktuku.

  1 
  Striukė SHORE

  Striukė SHORE su kontrastingos spalvos užtrauktuku priekyje, nepralaidi vėjui ir vandeniui, elastiniai rankogaliai, gobtuvas ir apačia, šoninės kišenės segamos kontrastingos spalvos užtrauktukais, reglano rankovės, striukė susilanksto į kišenę.

  1 
  Striukė SURF

  Striukė SURF nepralaidi vėjui ir vandeniui, su ištisiniu priekiniu užtrauktuku, apykaklėje paslėptas gobtuvas su reguliuojamu raišteliu, elastingi rankogaliai, ventiliaciniai plyšeliai.

  1 
  Vėjui ir vandeniui nepralaidi striukė

  Vėjui ir vandeniui nepralaidi striukė segama užtrauktuku. Raišteliai gobtuve ir apačioje, rankogaliai su elastanu, 2 užtrauktuku segamos kišenės.

  1 
  Lengvai šiltinta liemenė

  Lengvai šiltinta užtrauktuku segama liemenė, 2 priekinės užtrauktuku segamos kišenės, 2 vidinės kišenės, trijų spalvų detalės. 

  1 
  Lengva liemenė

  Lengva liemenė segama užtrauktuku, 2 priekinės užtrauktuku segamos kišenės, 2 vidinės kišenės, siaura, aukšta apykaklė.

  1 
  Lengva pašiltinta liemenė

  Lengva pašiltinta liemenė, 2 kišenės segamos madingu užtrauktuku, kuris dera su pamušalu. Aukšta prigludus apykaklė, audinio spalvos apsiuvimas apačioje.

  1 
  Pašiltinta liemenė

  Pašiltinta liemenė. Ištisinis priekinis užtrauktukas, 2 šoninės kišenės segamos užtrauktuku. Vėjui ir vandeniui nepralaidi.

  1 
  RIPSTOP liemenė

  RIPSTOP liemenė. Flyzas su pamušalu, aukšta apykakle ir dviem užsegimais, 2 priekinės kišenės segamos šone, pakietintos 2 kniedėmis ir atsegimo atvartas su velcro juostele, 2 kišenės ant krūtinės, 1 vidinė kišenė. Viduje elastinis raištelis ties juosmeniu. Vėjui nepralaidžios rankovės, 2 užtrauktukai šonuose apačioje palengvinti judėjimą.

  1 
  Skirtingų spalvų dvipusė šilta liemenė

  Skirtingų spalvų dvipusė šilta liemenė nepralaidi vėjui ir vandeniui. Kontrastingos spalvos tamsiai pilkas pamušalas, priderintos spalvos ištisinis priekinis užtrauktukas, dvipusio dėvėjimo, 2 kišenės.

  1 
  Reporterio liemenė su daug kišenių

  Reporterio liemenė su daug kišenių: 9 kišenės ir 1 kišenė telefonui. Dalis liemenės su nailono tinklelio pamušalu.

  1