Pakabukai raktams, smulkmena, kuri nepalieka abejingų

 • Belaidis raktų ieškiklis su nuotoliniu fotoaparato valdikliu

  Belaidis raktų ieškiklis „BT 4.0 + EDR“ su nuotoliniu fotoaparato valdikliu asmenukėms, suderinamu su „iOS“ ir „Android“, atskiras laidas.

  1 
  Belaidis raktų ieškiklis

  Belaidis raktų ieškiklis „BT 4.0“ su nuotoliniu fotoaparato valdikliu asmenukėms, GPS ir balso įrašymo funkcija, suderinama su „iOS“ ir „Android“, dėžutėje.

  1 
  Asmeninis žadintuvas, raktų pakabukas

  Asmeninis žadintuvas, raktų pakabukas, su LED šviesa ir garso signalizacija įjungiama paspaudus mygtuką.

  1 
  NATURA rinkinys su rašikliu ir metaliniu raktų pakabuku

  NATURA rinkinys su rašikliu ir metaliniu raktų pakabuku, kurie yra su kamštine apdaila. Rinkinys parduodamas dailioje dovanų dėžutėje. Rašiklį ir raktų pakabuką galima graviruoti reklama.

  1 
  Namuko formos raktų pakabukas su 1 m liniuote

  Praktiškas ir patogus namuko formos raktų pakabukas su 1 m liniuote ir prisegamu žiedeliu, kurį galima graviruoti reklama. 

  1 
  Raktų pakabukas su 1 m liniuote

  Praktiškas, spalvingas ir patogus raktų pakabukas su 1 m liniuote ir prisegamu žiedeliu. Galima rinktis iš kelių spalvų variantų ir graviruoti reklama. 

  1 
  Raktų pakabukas su į vidų įdedama kortele

  Raktų pakabukas su į vidų įdedama kortele ir prisegamu žiedeliu.

  1 
  Plastikinis permatomas raktų pakabukas

  Plastikinis permatomas raktų pakabukas su prisegamu žiedeliu ant kurio galima dėti reklamą.

  1 
  Spalvingas plastikinis raktų pakabukas su įdėta moneta

  Spalvingas plastikinis raktų pakabukas su įdėta moneta ir prisegamu žiedeliu, kurį galima graviruoti reklama.

  1 
  Polisterinis spalvingas raktų pakabukas

  Polisterinis spalvingas raktų pakabukas monetos formos su žiedeliu prisegimui. Galima rinktis iš kelių spalvų variantų ir graviruoti reklama.

  1 
  Lempos formos raktų pakabukas su LED šviesele viduje

  Lempos formos raktų pakabukas su LED šviesele viduje ir prisegamu žiedeliu. Į pakabuką dedamos keturios baterijos.

  1 
  Raktų pakabukas su 2 šviesos diodais ir plastikine moneta

  Raktų pakabukas su 2 šviesos diodais ir plastikine moneta, kuris yra prisegamas žiedeliu. Komplekte yra įdėtos dvi CR1220 baterijos. Galima graviruoti reklama ir rinktis iš kelių spalvų variantų.

  1 
  Aliuminis raktų pakabukas karabinas

  Spalvingas aliuminis raktų pakabukas - karabinas su plokščia vieta, kurią galima graviruoti reklamai ir prisisegamu žiedeliu. Šis produktas nėra skirtas alpinistams.

  1 
  Spalvotas raktų pakabukas su karabinu

  Spalvotas medžiaginis raktų pakabukas su karabinu. Galima rinktis iš kelių spalvų variantų.

  1 
  Raktų pakabukas - atidarytuvas

  Aliuminis raktų pakabukas - atidarytuvas prisegamas žiedeliu, kurį galima graviruoti reklama. 

  1 
  Raktų pakabukas - švilpukas

  Raktų pakabukas - švilpukas iš aliuminio prisegamas žiedeliu, kurį galima graviruoti reklama. 

  1 
  PVC dangos raktų pakabukas

  PVC dangos raktų pakabukas prisegamas žiedeliu, kurį galima graviruoti reklama. 

  1 
  Monetos formos metalinis raktų pakabukas

  Monetos formos metalinis raktų pakabukas prisegamas žiedeliu ir parduodamas stilingoje dovanų dėžutėje. Jį galima graviruoti reklama. 

  1 
  Modernus raktų pakabukas

  Modernus raktų pakabukas parduodamas stilingoje dovanų dėžutėje. Jį galima graviruoti reklama. 

  1 
  Metalinis raktų pakabukas su dirželiu

  Metalinis raktų pakabukas su dirželiu prisegamas žiedeliu ir parduodamas stilingoje dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš kelių spalvų dirželių ir graviruoti reklama.

  1 
  Stilingas raktų pakabukas

  Stilingas raktų pakabukas prisegamas žiedeliu ir parduodamas stilingoje dovanų dėžutėje. Jį galima graviruoti reklama. 

  1 
  Metalinis stačiakampio formos raktų pakabukas

  Metalinis stačiakampio formos raktų pakabukas prisegamas žiedeliu ir parduodamas stilingoje dovanų dėžutėje. Jį galima graviruoti reklama. 

  1 
  Metalinis namo formos raktų pakabukas

  Metalinis namo formos raktų pakabukas prisegamas žiedeliu ir parduodamas stilingoje dovanų dėžutėje. Jį galima graviruoti reklama. 

  1 
  Sunkvežimio formos metalinis raktų pakabukas

  Sunkvežimio formos metalinis raktų pakabukas prisegamas žiedeliu ir parduodamas stilingoje dovanų dėžutėje. Jį galima graviruoti reklama.

  1 
  Metalinis raktų pakabukas su monetos laikikliu

  Metalinis raktų pakabukas su monetos laikikliu. Parduodamas stilingoje dovanų dėžutėje. Jį galima graviruoti reklama.

  1 
  Dirbtinės odos raktų pakabukas su žiedeliu

  Dirbtinės odos raktų pakabukas su žiedeliu. Parduodamas stilingoje juodoje dovanų dėžutėje.

  1 
  Odos ir metalo dirbinių raktų pakabukas

  Odos ir metalo dirbinių raktų pakabukas parduodamas dailioje dovanų dėžutėje.

  1 
  Kamštinis raktų pakabukas

  Kamštinis raktų pakabukas su metaline apdaila. Parduodamas gražiai supakuotas į dėžutę. Yra galimybė uždėti logotipą ar kitokią reklamą.

  1 
 • Ką padovanoti netikėtai atėjusiam įmonės svečiui? Pakabukas – tai puiki dovana pirmam kontaktui užmegzti, be to žinosite, kad klientas jį visada nešiosis kartu su savimi. Kadangi mūsų asortimentas yra gana platus, mes galime Jums pasiūlyti įvairių formų, dizainų, spalvų bei medžiagų pakabukus. Modernūs ir stilingi odiniai, aliuminiai, metaliniai, mediniai, plastikiniai, kamštiniai ar dirbtinės odos pakabukai yra įvairių formų: namuko su ištraukiama mini liniuote, apvalūs su išimama moneta, kurią galima panaudoti nuvykus į parduotuvę vietoje pinigėlio įdedant į pirkinių vežimėlį ir tokiu būdu greičiau apsiperkant, su LED šviesele ir prožektoriuku, kad galėtumėte pasišviesti tamsiu paros metu, su atidarytuvu, kuris visuomet praverčia norint atsidaryti mėgstamą gėrimą, telefono laikikliu, kompasu, kad lengviau orientuotumėtės aplinkoje ar švilpuko formos pakabuku. Taip pat galėsite rinktis iš išskirtinių ir praktiškų pakabukų su asmeniniu žadintuvu bei LED šviesos ir garso signalizacija, įjungiama paspaudus mygtuką bei iš išmanių belaidžių raktų ieškiklių „BT 4.0 + EDR“ su nuotoliniu fotoaparato valdikliu asmenukėms, suderinamų su „iOS“ ir „Android“ operacinėmis sistemomis atskiras laidas. Iš šio įvairaus asortimento išsirinkti pakabuką galės tiek vaikai tiek suaugę, nes pasirinkimas labai platus ir gali būti priderinamas prie kiekvieno asmeninių norų bei poreikių įskaitant ir tai, kad pakabukas visuomet bus kartu su Jumis ir galės Jums visuomet pasitarnauti. Jūsų pasirinktus metalinius pakabukus galima graviruoti lazeriu pagal Jūsų logotipą, paveiksliuką ar norimą tekstą, o plastikinius pakabukus papuošime - spauda arba iškiliu lipduku. Viena paskutinių madų – tai mediniai pakabukai, kuriuos galime tiek graviruoti, tiek spausti tampografiniu būdu. Maloniai Jus kviečiame įsigyti šiuos pakabukus elektroniniame kataloge, pateikiant užklausą apie patinkančią prekę - supildykite formą, parašydami kiekį, logotipo spalvas bei palikite savo kontaktus. Mūsų ofisas yra įsikūręs Vilniuje, tad mielai kviečiame apžiūrėti vietoje esančius pavyzdžius, tačiau mes galime aptarnauti Jus visoje Lietuvoje, greitai pristatydami Jūsų užsakytas prekes ar prekių pavyzdžius į visus miestus.