Reklaminė tekstilė - pledai ir rankšluosčiai

 • Medvilninis veliūrinis paplūdimio rankšluostis

  Medvilninis veliūrinis paplūdimio rankšluostis (320 g / m²) parduodamas neaustiniame maišelyje (80 g / m²). Ant rankšluosčio galima dėti logotipą siuvinėjimo būdu.  

  1 
  Paplūdimio rankšluostis

  Spalvingas mikropluošto paplūdimio rankšluostis (250 g / m²) ant kurio galima dėti logotipą siuvinėjimo būdu.  

  1 
  Spalvingas jaukus pledas

  Spalvingas jaukus pledas iš polinio audinio (250 g / m²), su atlasine juostele ir kortele ant kurio galima dėti logotipą siuvinėjimo būdu.  

  1 
  Šiltas pledas

  Šiltas pledas š polinio audinio (250 g / m²), su atlasine juostele ir kortele ant kurio galima dėti logotipą siuvinėjimo būdu.  

  1 
  Kelioninis pledas su rankenėle

  Kelioninis pledas (180 g / m²) su nuimama rankenėle ant kurio galima dėti logotipą siuvinėjimo būdu.  

  1 
  Spalvingas poliarinis pledas

  Spalvingas poliarinis pledas ant kurio galima dėti logotipą siuvinėjimo būdu.  

  1 
  Fleesinis iškylos pledas su nailonine rankenėle

  Fleesinis iškylos pledas su nailonine rankenėle ant kurio galima dėti logotipą siuvinėjimo būdu.  

  1 
  Kelioninis fleeso pledas maišelyje su virvelėmis

  Kelioninis vilnos pledas maišelyje su virvelėmis ant kurio galima dėti logotipą siuvinėjimo būdu.  

  1 
  Pikniko antklodė su neperšlampama nugarėle

  Pikniko antklodė su neperšlampama nugarėle ant kurio galima dėti logotipą siuvinėjimo būdu.  

  1 
  Pikniko pledas

  Pikniko pledas ant kurio galima dėti logotipą siuvinėjimo būdu.  

  1 
  Malonus rankšluostis

  Malonus absorbuojantis rankšluostis ant kurio galima dėti logotipą siuvinėjimo būdu. 

  1 
  Rankšluostis maišelyje užrišamu virvele

  Rankšluostis maišelyje užrišamu virvele ant kurio galima dėti logotipą siuvinėjimo būdu. 

  1 
  Spalvingas rankšluostis

  Spalvingas absorbuojantis rankšluostis ant kurio galima dėti logotipą siuvinėjimo būdu. 

  1 
  Vienspalvis rankšluostis

  Absorbuojantis rankšluostis ant kurio galima dėti logotipą siuvinėjimo būdu.

  1 
 • Visi mes kasdien prausiamės duše ar vonioje, kad būtume švarūs ir laimingi, o grįžę iš lauko visuomet einame nusiplauti rankų nuo įvairių bakterijų. Todėl nusiprausus mes visuomet naudojame mažesnį arba didesnį rankšluostį. Rankšluosčiai mums reikalingi ne tik po dušo, bet ir vykstant į pliažą, baseiną ar pirtį. Be jų mes neįsivaizduojame savo kasdienybės. Juos galima pasirinkti iš įvairiausių spalvų: raudonos, mėlynos, baltos, geltonos, žalios, juodos, žydros ar oranžinės bei įvairių raštų. Rankšluosčiai gali būti spalvoti, kelių spalvų arba vienspalviai. Kiekvienas galės prisiderinti prie savo vonios kambario. Jie yra ypatingai minkšti, švelnūs ir malonūs kūnui. Jų kokybiška ir tvirta medvilnės medžiaga puikiai sugeria drėgmę. Todėl juos naudoti rankoms, kūnui, veidui gali tiek vaikai, pasirinkdami mažesnio dydžio rankšluostį, tiek suaugę, pasirinkdami didesnių išmatavimų rankšluostį. Ant jų siuvinėjimo būdu galima dėti spaudą su Jūsų įmonės logotipu ir padovanoti savo klientui. Tai kiekvienam būtų praktiška bei naudinga dovana. Keliaujant, išvykus į pikniką, gamtą ar tiesiog vėsų vakarą norint apsigaubti puikus sprendimas yra pledai. Jie gali būti skirti naudoti tiek gamtoje tiek namuose. Su nailonine rankenėle ir neperšlampama nugarėle galėsite keliauti į gamtą ir išsiskleisti pledą ant žolės, nes jis labai patogus pasiimti su savimi, todėl, kad turi rankenėlę ir susivynioja į nedidelį ryšulėlį. O norint susišildyti ir jaukiai leisti vakarus Jums pagelbės jaukus, minkštas, įvairiausių spalvų bei raštų pledas, kurį taip pat galima išsiuvinėti spauda su Jūsų įmonės logotipu ir padovanoti klientui. Todėl maloniai kviečiame šią tekstilę įsigyti mūsų elektroniniame kataloge, pateikiant užklausą apie patinkančią prekę. Jums tereikia supildyti formą, parašant kiekį ir logotipo spalvas bei palikti savo kontaktus. Mūsų ofisas yra įsikūręs Vilniuje ir galite atvykti gyvai apžiūrėti vietoje esančius pavyzdžius. Jūsų užsakytas prekes ar prekių pavyzdžius siunčiame visoje Lietuvoje greitai pristatydami į visus miestus.