Viskas nuotaikingam maisto ruošimui ir vurtuvei, reikalingi daiktai, kuriuos galime dekoruoti Jūsų pasirinkta spauda arba logotipu

 • Pipirų ir druskos rinkinys

  „Planet“ yra stilingas pipirų ir druskos rinkinys, kurio kiekvienoje trintuvėje yra unikalus spyruoklinis dizainas, leidžiantis patogiai valdyti viena ranka. Kadangi gaubliai yra skaidrūs, lengva pamatyti jūros druskos ir pipirų kukurūzų kiekį. 

  1 
  Elektrinis pipirų ir druskos malimo rinkinys

  Elektrinis pipirų ir druskos malimo rinkinys. ABS su gumos purškimo danga, reguliuojamas keramikos malūnas, su šviesos funkcija. Supakuota į magnetinę dovanų dėžutę. 

  1 
  Elektrinis vyno atidarytuvas valdomas baterijomis

  Šis baterijomis valdomas kamščiatraukis mygtuko paspaudimu atkemša vyno butelį. Į komplektą pridedamos 4 AA baterijos. Supakuota į dovanų dėžutę. 

  1 
  „Eon“ 2 žingsnių kamščiatraukis

  „Eon“ 2 žingsnių kamščiatraukis. Eonas yra kiekvieno barmeno įrankis. Tai stilingas, kompaktiškas ir lengvai naudojamas dviejų pakopų atidarytuvas. Integruoti folijos pjaustytuvai padeda nuimti foliją, o su niveliu butelis atidaromas 3 paprastais judesiais žemyn, aukštyn ir aukštyn. Mėgaukitės savo vynu. 

  1 
  Įmautė vynui

  Madinga įmautė vynui atšaldyti ir palaikyti reikiamoje temperatūroje. 

  1 
  Stiklinis dubuo

  Unikalus ovalo formos stiklinis dubuo aliejui ir actui laikyti. Dvi kameros: 60 ml vidinė talpa ir 140 ml išorinė talpa. Puikiai tinka laikyti ir patiekti aliejų ir actą iš to paties butelio. 

  1 
  9 vnt profesionalus vyno rinkinys

  Devynių dalių profesionalus vyno rinkinys, kuriame yra 2 vyno kamščiai, termometras, juoda ABS folijos pjaustyklė, nerūdijančio plieno vyno piltuvas, nerūdijančio plieno žiedas, „Rabbit“ kamščiatraukis ir 2 nerūdijančio plieno spiralės. Supakuota juodoje MDF dėžutėje su juodu EVA interjeru ir chromuotais vyriais bei spyna. 

  1 
  Kamščiatraukis su svirtiniu mechanizmu

  Pagmintas iš aliuminio, grūdinto plieno ir teflonu padengtas spiralinis kamščiatraukis su svirtiniu mechanizmu.

  1 
  Karšto vyno rinkinys su taurėmis

  Glu karšto vyno rinkinys su taurėmis. Glu yra ištisus metus naudogamas grafinas. Žvakė gali pašildyti jūsų gėrimus šaltais žiemos vakarais. Kartu su dvejomis dvigubų sienelių taurėmis puikiai tinka karštam vynui gaminti. Vasaros metu grafinų rinkinį galima naudoti be  žvakutės visiems jūsų gaiviems gėrimams patiekti. 

  1 
  Kakavos šokolado fondiu rinkinys

  Kakavos šokolado fondiu rinkinys padidina desertų malonumą. Naudokite jį su draugais arba romantiškos vakarienės metu. Rinkinyje yra 4 lazdelės ir arbatinė žvakutė. 

  1 
  Elektrinis vyno atidarytuvas įkraunamas USB

  Šiuolaikinis elektrinis kamščiatraukis su novatoriška 3,6 V ličio baterija ir įmontuota mėlyna šviesa. Vyno butelis lengvai atidaromas per 8 sekundes. Įskaitant mikro USB laidą, skirtą įrenginiui įkrauti. Supakuota į dovanų dėžutę. 

  1 
  Dvigubas stiklinis indas

  Dvigubas stiklinis indas. Jame yra du kamštiniai kamščiai. Jis tiekiamas dovanų dėžutėje.

  1 
  Arbatinukas

  „Teako“ arbatinukas. Pasigaminkite 1 litro talpos skanios arbatos. Lengvai pakeliamas ir užrakinamąs koštuvąs neleidžia arbatai tapti karčia. Tvirtas silikoninis dugnas apsaugo nerūdijančio plieno korpusą, o medinė rankena suteikia jam natūralią išvaizdą. Lašelio formos snapelis leidžia patiekti arbatą be išsiliejimo. 

  1 
  Infuzinis ąsotis vandeniui su vaisiais

  Infuzinis ąsotis vandeniui su vaisiais. Mėgaukitės natūraliai namuose gaminamais skonio gėrimais.  

  1 
  Grafinas vandeniui

  Madingas 1,2 litro talpos stiklinis grafinas vandeniui  su silikoniniu dangteliu. 

  1 
  Pjaustymo lentelė

  Madingas higieniškas pjaustymo lentos rinkinys. Tamsi bambukinė pjaustymo lenta 35x25cm, taip pat naudojama kaip higieniškas, indaplovėse plaunamas, pjaustymo lentelių laikymo dėklas. Spalva ir piktograma nurodo, kokio tipo maistui lentos turėtų būti naudojamos. 

  1 
  Salotų dubenėlių rinkinys

  Salotų dubenėlių rinkinys. Salotų dubuo su nuimama 4 dalių lėkštute. Rinkinyje yra šakutė ir dvigubas užrakinimas viršutinėje dalyje.

  1 
  Salotų maišymo indelis

  Salotų maišymo indelis. Patogu pasiimti su savimi išsinešimui. Rinkinyje yra šakutė ir nuimamas indelis padažams ar pagardams.

  1 
  Sulčiaspaudė ir pjaustyklė viename

  Sulčiaspaudė ir pjaustyklė viename. Greitai ir lengvai paruošiamos bulvytės, salotos ir net daržovės. Jūs galite gaminti iš daugybės daržovių, tokių kaip: morkos, cukinijos, agurkai, ridikai ir kt. 

  1 
  4 dalių virtuvinis komplektas iš kviečių šiaudų

  Šie 4 virtuvės įrankiai pagaminti iš kviečių šiaudų. Išmani ir ekologiška plastiko alternatyva. Rinkinį sudaro: 1 didelis užkandžių dubenėlis su 5 mažais užkandžių dubenėliais, 1 dantų krapštukų dozatorius, 1 atidarytuvas ir 1 rinkinys iš 6 gėlių formos šakų. 

  1 
  Mason Jar virtuvinis maišytuvas

  Mason Jar virtuvinis maišytuvas 320W galios su dviem stikliniais 600 ml talpos masono indeliais. Ištraukiamas geriamasis šiaudelis, kad būtų lengviau vartoti gėrimus. 

  1 
  Virtuvinis mini maišytuvas

  Būkite sveiki ir susimaišykite mėgstamą kokteilį ar papurtykite gėrimą 550 ml talpos tritano butelyje. 300 vatų nerūdijančio plieno ašmenimis sutrina ledą, šaldytus ar šviežius vaisius, daržoves ar net riešutus. Pridedama sveikų kokteilių receptų knyga.

  1 
  Vakuuminis maisto indas

  Vakuuminis maisto indas. Ši maisto tara išlaiko sausą, gaivų ir skoningą turinį. Tara pagaminta iš aukštos kokybės 18/8 nerūdijančio plieno, todėl neabsorbuos jokių skonių ar kvapų. Išmanus dangtelis su lengva rankena ir šaukštu viduje. Didelė anga leidžia valgyti tiesiai iš indo ir palengvina užpildymą bei valymą. Rankomis plaunamas ir sandarus. Turinys 350ml. 

  1 
  Grafinas iš bambuko

  Grafinas pagamintas iš natūraliai išauginto ekologiško bambuko pluošto. Daugkartinis ir labai patvarus.

  1 
  Dėžutė arbatai su skyriais

  Bambukinė arbatos dėžutė su keturiais skyriais ir magnetiniu užsegimu. Šioje arbatos dėžutėje yra 40 arbatos maišelių „Gorreana“ Azorų arbatos (juodos ir žalios). Dėžutę galima graviruoti logotipu.

  1 
  Druskos / pipirų malūnėlis

  Bambukinis druskos / pipirų malūnėlis. Produktas parduodamas dėžutėje. Jį galima graviruoti logotipu.

  1 
  Bambukinė dėžutė su įrankiais vynui

  Bambukinė dėžutė su įrankiais vynui. Į šį rinkinį įeina kamščiatraukis su someljė peiliu, pylimo kamštis, pilstiklis su dangteliu ir kamštis. Dėžutę galima graviruoti logotipu.

  1 
  Rinkinys vynui bambukinėje dėžutėje

  Rinkinys vynui bambukinėje dėžutėje. Šiame rinkinyje yra kamščiatraukis su someljė peiliu, termometras, kamštis ir lašinamas kamštis. Dėžutę galima graviruoti logotipu.

  1 
  Bambukinė lenta sūriui

  Bambukinė lenta sūriui, kurią galima graviruoti logotipu.

  1 
  Bambukinis padėklas

  Bambukinis padėklas maistui patiekti. Įpakuojamas dėžutėje. Galima graviruoti logotipu.

  1 
  Bambukinė lentutė užkandžiams

  Bambukinė lentutė užkandžiams su dviem silikoniniais dubenėliais. Šis produktas tiekiamas dėžutėje. Lentutę galima graviruoti logotipu.

  1 
  Lentelė suriui

  Bambukinė lentelė sūriui su nerūdijančio plieno peiliu. Šis produktas tiekiamas dėžutėje. Ant jo galima graviruoti logotipą.

  1 
 • Ko gero nei vienas neįsivaizduojate savo gyvenimo be virtuvės ir joje esančių reikmenų. Virtuvės patalpa ir joje esantys įrankiai mums yra gyvybiškai reikalingi, kad galėtume išgyventi gamindami maistą. Kai kurie virtuvės reikmenys reikalingi ne tik gyvybiškai, bet tam, kad paįvairintų virtuvės stilių, atgaivintų dizainą. Smulkios madingos detalės sukurią bendrą tobulą vaizdą. Tai gali būti puikios dovanos Jūsų artimiesiems šeimos nariams, draugams, kolegoms ar net gi klientams. Galite pasirinkti: prijuostę, kad gaminant maistą neapsitaškytumėte savo drabužių, modernaus dizaino arbatinukas, bambukinė arbatos dėžutė su skyreliais susidėti įvairių skonių arbatas, įvairių dydžių ir formų salotų dubenėliai, didesnės ar mažesnės vaisių sulčiaspaudės, rankinis citrusinių vaisių spaustuvas, įvairaus dydžio dėžutės maistui laikyti su atskirais skyreliais, kurį galima pasiimti išsinešimui, vakuuminis maisto indas sudėti maistui, virtuvinis maišytuvas, įrankių komplektai kepsniams vartyti, salotas maišyti ir stalo įrankių komplektas. Smulkesni virtuvės reikmenys tai įvairūs vyno atidarytuvai, su svirtiniu mechanizmu arba paprasti, įmautės vyno buteliams, karšto vyno rinkiniai, kuriuos sudaro stilingas grafinas su taurėmis, profesionalus vyno rinkinys, infuzinis grafinas vandeniui į kurį galima įdėti supjaustytų šviežių vaisių ar mėtos lapelių, kad vanduo būtų gaivus ir su skoniu, pipirų ir druskos rinkiniai, madingi ir modernūs stikliniai dubenėliai supilti actui su aliejumi per atskiras angas, kakavos ar šokolado fondiu rinkiniai, kurie skirti pasimėgauti karštu desertu su šviežiais vaisiais. Taip pat galima rinktis bambuko medžiagos gaminius, kurie yra įvairaus dizaino, formų bei dydžių. Tai bambukinės pjaustymo lentelės, serviravimo ar paprasti padėklai, bambukinis pipirų malimo malūnėlis. Ant visų šių virtuvės reikmenų galima dėti Jūsų įmonės logotipą. Todėl maloniai kviečiame šiuos virtuvės reikmenis įsigyti mūsų elektroniniame kataloge, pateikiant užklausą apie patinkančią prekę. Jums tereikia supildyti formą, parašant kiekį ir logotipo spalvas bei palikti savo kontaktus. Mūsų ofisas yra įsikūręs Vilniuje ir galite atvykti gyvai apžiūrėti vietoje esančius pavyzdžius. Jūsų užsakytas prekes ar prekių pavyzdžius siunčiame visoje Lietuvoje greitai pristatydami į visus miestus.